baner

VIII Kołobrzeski Maraton Rowerowy | Kołobrzeg | 8–10 sierpnia 2014 r.

Szukaj:

Uczestnicy

Lista zgłoszeń uczestników aktualizowana jest raz dziennie od poniedziałku do piątku. *************************************************************************
L.P. Imię Nazwisko Miejscowość Klub Dystans Wpis. Nocleg
1. Kacper Orłowski Kamień Pomorski Sibin Team 90 km Tak  
2. Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp. niezrzeszony 243 km Tak  
3. Małgorzata Szalewicz Szczecin CALBUD PRESTO SZCZECIN 243 km Tak  
4. Szymon Koziatek Zawiercie niezrzeszony 243 km Tak  
5. Tomasz Bońkowski Trzebiatów niezrzeszony 90 km Tak  
6. Tomasz Albrechciński Szczecin niezrzeszony 90 km Tak  
7. Piotr Nować München niezrzeszony 90 km    
8. Przemysław Gruca Kobylanka MPW Gruca 166 km Tak  
9. Małgorzata Gruca Kobylanka MPW Gruca 166 km Tak  
10. Wojtek Garstkiewicz Poznan niezrzeszony 166 km    
11. Wigosław Jakubowicz Poznań Drużyna Szpiku 166 km Tak  
12. Czesław Seraszek Koźmin Wlkp niezrzeszony 90 km    
13. Zenon Tarnawski Świnoujście KS Uznam 166 km Tak  
14. Krzysztof Potocki Warszawa niezrzeszony 166 km    
15. Andrzej Engler Wrocław GreenTEAM 243 km    
16. Jarosław Kubiak Bydgoszcz Express Bydgoski 243 km Tak  
17. Kazimierz Ozga Koszalin niezrzeszony 90 km Tak  
18. Mariusz Kamiński Kołobrzeg niezrzeszony 90 km Tak  
19. Edward Tutkaj Stargard Szczecinski niezrzeszony 90 km Tak  
20. Krzysztof Piesiak Kórnik Drużyna Szpiku 243 km    
21. Stanisław Słomian Bogdaniec niezrzeszony 166 km Tak  
22. Józef Drozdowski Głogów niezrzeszony 166 km    
23. Włodzimierz Biłat Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 166 km Tak  
24. Adam Gulbinowicz Goleniów LEGIONY ULICY 166 km Tak  
25. Mirosław Wojda Koszalin niezrzeszony 90 km Tak  
26. Waldemar Pytel Stargard Szczeciński TTRiR Stargard Szcz. 90 km    
27. Radosław Gmerek Bydgoszcz niezrzeszony 90 km    
28. Marek Zadworny Gryfice K.R.GRYFLAND 243 km Tak  
29. Urszula Zadworna Gryfice K.R.Gryfland 166 km Tak  
30. Dariusz Stalewski Gryfice K.R.Gryfland 90 km Tak  
31. Jan Doroszkiewicz Białystok K.R.Gryfland 243 km Tak  
32. Krzysztof Kozanecki Poznań KK Tarnovia 90 km    
33. Robert Wysokiński Szczecin CALBUD PRESTO SZCZECIN 166 km    
34. Alicja Mączyńska Kołobrzeg \“Bicykl\“Kołobrzeg 90 km    
35. Krzysztof Łańcucki Wrocław KKS TRZEBNICA 243 km Tak  
36. Irena Kosińska Wrocław KKS TRZEBNICA 243 km Tak  
37. Marcin Ozga Szczecin niezrzeszony 90 km    
38. Piotr Bąkowski Szczecin Calbud Presto 166 km Tak  
39. Jan Lisiecki Krobia GKR Gostyń 166 km Tak  
40. Lech Kanigowski Słupsk niezrzeszony 166 km    
41. Teresa Ostrowska Moryń niezrzeszony 243 km Tak  
42. Eugeniusz Koralewski Wolsztyn TEAM KARGOWA 243 km    
43. Adam Biel Police GÓRAL POLICE 166 km    
44. Arkadiusz Kurasz Koszalin DZIKI KOSZALIN 243 km Tak  
45. Ryszard Śmiglewicz Nysa GTC GRACZE 90 km    
46. Józef Leppich Kędzierzyn-Kozle niezrzeszony 90 km Tak  
47. Marek Hnitecki Kołobrzeg niezrzeszony 166 km Tak  
48. Stanisław Staniszewski Goleniów Calbud Presto Szczecin 166 km Tak  
49. Edyta Jasak-Juskowiak Poznań Amano Interactive 90 km Tak  
50. Michał Juskowiak Poznań Amano Interaktive 90 km Tak  
51. Tomasz Kocik Szczecin niezrzeszony 90 km    
52. Andrzej Kot Murowana Goślina Żwawe Dziadkiu 166 km Tak  
53. Wojciech Kamionka     90 km    
54. Leon-Leszek Piasecki Zielona Góra Szakal 243 km Tak  
55. Bogusław Pazoła Leszno LKK LESZNO 90 km Tak  
56. Piotr Chmielewski Stargard Szczeciński turowski rowery 243 km    
57. Roman Życiński Szczecin WP TRANS 166 km    
58. Arkadiusz Cieśla Byków niezrzeszony 243 km    
59. Tadeusz Porzucek Gostyń GKR Gostyń 243 km    
60. Tadeusz Kisiel Kołobrzeg niezrzeszony 90 km Tak  
61. Tomasz Kolasa Kołobrzeg Kołobrzeski Mors 90 km Tak  
62. Marek Raciborski Gryfino DRUŻYNA SZPIKU / PGE GiEK S.A. O. ZEDO 243 km Tak  
63. Marek Kozłowski Szczecin Rowery Turowski Szczecin 90 km Tak  
64. Ferdynand Malak Leszno niezrzeszony 166 km Tak  
65. Paweł Wojciechowski Świebodzin niezrzeszony 166 km    
66. Edward Socha Kołobrzeg BICYKL K-G 90 km    
67. Zdzislaw Kalinowski Choszczno Kaldor Wojadżer 243 km    
68. Boguslaw Pazola Leszno LKK LESZNO 90 km    
69. Andrzej Biel Police Góral Police 166 km    
70 Mariusz Mikołajczak Świebodzin niezrzeszony 90 km    
71. Przemysław Gruca Kobylanka MPW GRUCA 166 km    
72. Małgorzata Gruca Kobylanka MPW GRUCA 243 km    
73. Stanisław Wieczorek Świnoujście KS Uznam 166 km Tak  
74. Jadwiga Wieczorek Świnoujście KS Uznam 90 km    
75. Sebastian Wojciechowski Trzebnica Warsaw Masters Team 90 km    
76. Robert Sikora Barlinek niezrzeszony 90 km    
77. Ferdynand Malak Leszno niezrzeszony 166 km    
78. Marek Kocoń Czeladź TKKF MOSiR SATURN CZELADŹ 166 km Tak  
79. Maciej Chmielewski Stargard Szczeciński STC Stargard Szczeciński 90 km    
80. Ryszard Kowalski Gościno niezrzeszony 90 km Tak  
81. Zbigniew Krycki Kołobrzeg niezrzeszony 90 km Tak  
82. Stefan Poloch Leszno niezrzeszony 90 km    
83. Wiesław Kocik Międzyrzecz Team Międzyrzecz 90 km    
84. William Van Ettinger Kolobrzeg niezrzeszony 90 km    
85. Jasper Verhoeven Kolobrzeg niezrzeszony 90 km    
86. Bartosz Gawroński Kołobrzeg niezrzeszony 90 km Tak  
87. Lech Jewtuszko Szczecin Szczecin na Rowerach 90 km Tak  
88. Krzysztof Wróbel Szczecin Calbud Presto Szczecin 166 km    
89. Kazimierz Zawadzki Gorzów Wlkp. niezrzeszony 90 km Tak  
90. Karol Kucner     90 km    
91. Henryk Antonowicz Stargard Szcz ttr r 90 km    
92. Przemysław Gruca Kobylanka WMP Gruca 166 km    
93. Małgorzata Gruca Kobylanka WMP Gruca 166 km    
94. Teresa Ostrowska Moryń niezrzeszony 243 km    
95. Zygmunt Matejczuk Swnoujscie KS Uznam Swnoujscie 90 km Tak  
96. Tomasz Gapiński Szczecin Szczecin na Rowerach 166 km Tak  
97. Ewa Gapińska Szczecin Szczecin na Rowerach 90 km Tak  
98. Bartłomiej Hodyl Stargard Szczeciński STC STARGARD 90 km Tak  
99. Marcin Trzaska Wrocław niezrzeszony 243 km    
100. Tomasz Ignasiak Czerwiensk Lubuszanie 73 243 km Tak  
101. Adam Wieliczko Mścice niezrzeszony 243 km    
102. Karol Zarosa Gryfice niezrzeszony 166 km    
104. Arkadiusz Pietruszewski Nowogard niezrzeszony 166 km Tak  
105. Janusz Pietruszewski Nowogard niezrzeszony 166 km Tak  
106. Paweł Widelski Kołobrzeg niezrzeszony 90 km Tak  
107. Robert Wszola Warszawa niezrzeszony 166 km    
108. Włodzimierz Wróbel Golina niezrzeszony 166 km    
109. Robert Karoń Bystrzyca Kłodzka ALGIDA TEAM 166 km Tak  
110. Patryk Wysopal Wołów BIKE FAMILY TEAM 90 km    
111. Grzegorz Wysopal Wołów BIKE FAMILY TEAM 166 km    
112. Edward Kuczmarz Wrocław Harfa Harryson Felt Team 243 km Tak  
113. Jakub Piotrowski Kościan LKK Leszno Drużyna Szpiku 90 km Tak  
114. Andrzej Balcerzak Police CALBUD PRESTO SZCZECIN 243 km Tak  
115. Anna Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala 166 km Tak  
116. Czesława Kruczkowska Trzebiatów LUKS Fala 166 km Tak  
117. Marzena Kruczkowska Wrocław LUKS FALA Trzebiatów 166 km Tak  
118. Aleksandra Trypuć-Magdziarz Bydgoszcz niezrzeszony 90 km Tak  
119. Krzysztof Magdziarz Bydgoszcz niezrzeszony 90 km Tak  
120. Zdzisław Nowak Swinoujscie KS Uznam 90 km Tak  
121. Zbigniew Kurzawiński Lubin niezrzeszony 90 km Tak  
122. Robert Swinarski Poznań niezrzeszony 166 km Tak  
123. Grażyna Baldysz Warszawa niezrzeszony 90 km Tak  
124. Ryszard Baldysz Warszawa niezrzeszony 90 km Tak  
125. Barbara Węglarska Trzebnica KKS TRZEBNICA 166 km Tak  
126. Roman Węglarski Trzebnica KKS TRZEBNICA 243 km Tak  
127. Dariusz Żołna Jaworzno niezrzeszony 90 km Tak  
128. Leszek Marchel Solec Kujawski KMW 90 km Tak  
129. Józef Drozdowski Głogów niezrzeszony 166 km Tak  
130. Maciej Opielewicz Koźmin Wlkp niezrzeszony 166 km Tak  
131. Agnieszka Morel Gorzów Wielkopolski AGA TEAM MTB 166 km Tak  
132. Rafał Morel Gorzów Wielkopolski AGA TEAM MTB 166 km Tak  
133. Grzegorz Stachowiak Gryfice MASTERS GRYFICE 243 km Tak  
134. Szymon Ostrowski Nowa Sól Lubuszanie 73 166 km Tak  
135. Andrzej Brodziak Trzebnica KKS TRZEBNICA 90 km Tak  
136. Marcin Lenczowski Jaworzno niezrzeszony 90 km Tak  
137. Andrzej Biel Police Góral Police 166 km    
138. Mateusz Lasota Trzebnica KKS Trzebnica 90 km Tak  
139. Piotr Julkowski Silno niezrzeszony 90 km Tak  
140. Daniel Jabłoński Boguszów Gorce niezrzeszony 166 km    
141. Paweł Pesz Wrocław InsERT Team 243 km Tak  
142. Piotr Kaczor Maszewo UKS Ratusz Maszewo 90 km    
143. Renata Kalinowska Zielona Gora niezrzeszony 90 km Tak  
144. Tomasz Marchel Solec Kujawski niezrzeszony 243 km Tak  
145. Agnieszka Pawlaczek Prusice niezrzeszony 90 km Tak  
146. Cezary Kraśniewski Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 90 km Tak  
147. Witold Buczyński Szczecin SznupaTeam 243 km Tak  
148. Katarzyna Adamowicz Kluczbork niezrzeszony 166 km Tak Tak
149. Piotr Proszowski Poraj niezrzeszony 90 km Tak Tak
150. Michał Olejniczak Gdynia niezrzeszony 166 km    
151. Łukasz Jasianowski Tychowo BTC Orzeł 243 km Tak  
152. Krzysztof Hamułka Świeszyno DZIKI Koszalin 243 km Tak  
153. Daniel Kikel Gdańsk niezrzeszony 166 km    
154. Sławomira Glapiak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku 243 km Tak  
155. Robert Glapiak Leszno niezrzeszony 243 km Tak  
156. Tomasz Pawlaczek Prusice niezrzeszony 90 km Tak  
157. Stefan Poloch Leszno niezrzeszony 90 km Tak  
158. Jakub Jankowski Kołobrzeg niezrzeszony 90 km    
159. Mariusz Truszkiewicz Gryfino niezrzeszony 243 km Tak  
160. Darek Noga Łagów Insert Team 166 km Tak  
161. Mariusz Kurlapski Świdwin STR ŚWIDWIN 90 km Tak  
162. Stefan Ruszkowski Kołobrzeg Bicykl 166 km Tak  
163. Zbigniew Piątkowski Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 90 km    
164. Krzysztof Czuba Ozorków niezrzeszony 90 km    
165. Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp niezrzeszony 243 km Tak  
166. Sebastian Niżnik Elbląg KM Bike 166 km Tak  
167. Andrzej Skorupski Kąkolewo Bikefun Leszno 90 km Tak  
168. Mateusz Gnacek Kołobrzeg niezrzeszony 90 km Tak  
169. Tomasz Dobek Kołobrzeg niezrzeszony 90 km    
170. Robert Tworogal Kołobrzeg niezrzeszony 90 km Tak  
171. Marcin Gosk Swarzędz niezrzeszony 90 km Tak  
172. Ireneusz Lula Gdynia niezrzeszony 166 km Tak  
173. Ewa Hinz Kamień Pomorski niezrzeszony 90 km Tak  
174. Włodzimierz Czyżniewski Toruń TTC TOruń 90 km Tak  
175. Bogdan Jankowski Garzyn LKK LESZNO DRUŻYNA SZPIKU 90 km Tak  
176. Rafał Janicki Bydgoszcz niezrzeszony 166 km Tak  
177. Robert Janicki Bydgoszcz niezrzeszony 166 km Tak  
178. Wiesław Lewański Międzyrzecz Team Międzyrzecz 90 km Tak  
179. Zbigniew Dudas Barlinek K.R.GRYFLAND GRYFICE 243 km Tak  
180. Piotr Siupka Gryfice K.R.GRYFLAND GRYFICE 243 km    
181. Daniel Michałowski Świnoujście niezrzeszony 243 km Tak  
182. Mieczyslaw Pietrzak Szczecin niezrzeszony 90 km Tak  
183. Marek Zenel Charzyno niezrzeszony 90 km Tak  
184. Karol Pietrzak Wałcz niezrzeszony 166 km Tak Tak
185. Jerzy Mieczkowski Kołobrzeg niezrzeszony 90 km Tak  
186. Łukasz Grzymkowski Kołobrzeg niezrzeszony 90 km Tak  
187. Adrian Krainski Kołobrzeg niezrzeszony 90 km Tak  
188. Mieczysław Adamowicz Kluczbork niezrzeszony 90 km Tak Tak
189. Piotr Korczyk Kołobrzeg KTC KOŁOBRZEG 90 km Tak  
190. Mirosław Mamcarz Ścinawka Średnia Harpagan Ścinawka Śr. 243 km    
191. Tadeusz Mamcarz Ścinawka Śr. Harpagan Ścinawka Śr. 243 km    
192. Henryk Sienkiewicz Gościno LUXTECH/KTC KOLBERG 166 km    
193. Ryszard Szelkowski Stargard Szczeciński TEAM ZMECH 90 km Tak  
194. Zbigniew Kreft Śrem ŚREM 243 km Tak  
195. Małgorzata Malinowska Świdwin STR- Świdwin 90 km Tak  
196. Henryk Fortoński Walbrzych niezrzeszony 243 km Tak  
197. Tadeusz Zagdanski Stargard Szczec STC Stargard 90 km Tak  
198. Eugeniusz Tymczuk Choszczno KTR \“Voyager\” 90 km Tak  
199. Zygmunt Łój Sosnowiec niezrzeszony 243 km Tak  
200. Krzysztof Sikora Świdwin STR Świdwin 90 km Tak  
201. Krzysztof Baj Lipiany CYKLISTA Lipiany 90 km    
202. Kamil Misikonis Gryfice ZGY Bike Team 90 km Tak  
203. Michał Tutaj Warszawa niezrzeszony 90 km Tak  
204. Piotr Purchalak Stargard Szczeciński STC STARGARD 90 km    
205. Marek Purchalak Stargard Szczeciński STC STARGARD 243 km    
206. Wioletta Sliwka Gdansk niniwateam 166 km    
207. Michał Zieliński Kołobrzeg niezrzeszony 90 km Tak  
208. Zbigniew Alot Kołobrzeg niezrzeszony 90 km Tak  
209. Józef Busse Śrem niezrzeszony 90 km Tak  
210. Franciszek Komolka Święciechowa niezrzeszony 90 km    
211. Rafal Asztemborski Elblag niezrzeszony 166 km    
212. Jadwiga Stalewska Gryfice K.R.GRYFLAND GRYFICE 90 km Tak  
213. Jan Ambroziak Słubice niezrzeszony 166 km    
214. Sławomir Szaulinski Kolobrzeg KTC Kołobrzeg 90 km Tak  
215. Maciej Jeżak Kołobrzeg niezrzeszony 90 km Tak  
216. Arkadiusz Hoffmann Bydgoszcz www.rowertour.pl 166 km    
217. Ryszard Parka Białogard BTC Orzeł Białogard 90 km Tak  
218. Jan Domasławski Białogard BTC Orzeł Białogard 90 km Tak  
219. Zbigniew Sielecki Białogard BTC Orzeł Białogard 90 km Tak  
220. Jan Napieraj Rąbino BTC Orzeł Białogard 90 km Tak  
221. Dariusz Górecki Słupsk niezrzeszony 166 km Tak  
222. Anna Zakens Świnoujście KS UZNAM 243 km Tak  
223. Mirosław Michalczewski Warszawa niezrzeszony 90 km Tak  
224. Adam Litarowicz Drawsko Pomorskie niezrzeszony 243 km Tak  
225. Tomisław Filip Chodzxież Dziki Koszalin 90 km Tak  
226. Tadeusz Stepnowski Nowa Sól UTW Nowa Sól 243 km    
227. Beata Tulimowska Włocławek WTR Włocławek 243 km Tak  
228. Michał Bramorski Kołobrzeg niezrzeszony 90 km Tak  
229. Bodo Rejmann Świnoujście niezrzeszony 90 km    
230. Julita Wilk Police Presto Calbud Szczecin 90 km Tak  
231. Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp. 166 km Tak  
232. Jarosław Mrall Gdańsk niezrzeszony 90 km    
233. Jan Lisicki Szczecin niezrzeszony 166 km Tak  
234. Anna Koseseska Parzniew niezrzeszony 243 km Tak  
235. Marcin Koseski Parzniew niezrzeszony 243 km Tak  
236. Jacek Lasota Trzebnica KKS Trzebnica 166 km Tak  
237. Andrzej Binkowski Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska 243 km Tak  
238. Artur Szyszka Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska 243 km Tak  
239. Paweł Prządka Kołobrzeg niezrzeszony 90 km    
240. Wieslaw Lasota Trzebnica KKS Trzebnica 166 km Tak  
241. Paweł Majchrzak Karlino niezrzeszony 90 km Tak  
242. Radosław Pietrzak Stargard Szczeciński STC Stargard 90 km    
243. Michał Tutaj Warszawa niezrzeszony 90 km    
244. Maciej Walczak Piła Piła 90 km Tak  
245. Maciej Andrzejczak Szczecin niezrzeszony 90 km Tak  
246. Tomasz Wolf Koszalin DZIKI KOSZALIN 243 km Tak  
247. Jan Załuski Koszalin Maturzyści Koszalin 90 km Tak  
248. Stanisław Kaletka Gryfino niezrzeszony 166 km Tak  
249. Rafał Maziarz Gryfice Masters Gryfice 90 km Tak  
250. Marcin Wolski Węgorzyno niezrzeszony 90 km Tak  
251. Elżbieta Witaszek Kołobrzeg niezrzeszony 90 km    
252. Ryszard Borysiewicz Koszalin Dziki Koszalin 90 km Tak  
253. Remigiusz Ornowski Gdańsk niezrzeszony 243 km    
254. Jerzy Witkowski Świdwin STR SWIDWIN 166 km Tak  
255. Ryszard Maziarz Trzcianka Masters Gryfice 90 km Tak  
256. Lucjan Wlaź Stepnica KP PSP STARGARD SZCZ. 90 km Tak  
257. Ewa Matuszewska Kobrzeg KTC Koobrzeg 90 km Tak  
258. Michał Szymański Połczyn Zdrój LuxPharm Team Połczyn Zdrój 90 km Tak  
259. Mateusz Raciborski Gryfino Drużyna Szpiku 166 km Tak  
260. Andrzej Sierpiński Gorzów Wlkp. niezrzeszony 90 km Tak  
261. Ścibor Grochal Grzybowo KTC Kołobrzeg 166 km Tak  
262. Jan Ulikowski Drawsko Pomorskie niezrzeszony 90 km    
263. Bronisław Krawczyk Czempiń niezrzeszony 166 km    
264. Łukasz Januszkiewicz Kołobrzeg debiut 90 km Tak  
265. Rafał Walkowski Szczecin niezrzeszony 243 km Tak  
266. Waldemar Wojsznis Stargard Szczeciński STC STARGARD 90 km Tak  
267. Sebastian Migalski Gryfice Masters Gryfice 90 km Tak  
268. Łukasz Wilczyński Bydgoszcz 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA 90 km Tak  
269. Agnieszka Czyż Wałbrzych Talvi Sport 90 km Tak  
270. Leszek Nowakowski Wroclaw niezrzeszony 166 km Tak  
271. Tomasz Jędzura Świeszewo MASTERS Gryfice 90 km Tak  
272. Andrzej Staszak Września Akuna Polska Września niezrzeszony 243 km    
273. Magdalena Zinkowska Kobylnica SousLeVent 166 km Tak  
274. Piotr Stachyra Złotów niezrzeszony 90 km Tak  
275. Seweryn Kacprzak Jastrowie niezrzeszony 90 km    
276. Andrzej Karłowicz Złotów niezrzeszony 90 km Tak  
277. Edward Dąbrowski Bojadła niezrzeszony 243 km    
278. Tomasz Klimczak Stargard Szczeciński STC Stargard 90 km Tak  
279. Robert Walendowski Kołobrzeg niezrzeszony 90 km Tak  
280. Kazimierz Przybylski Więcbork jowe 62 więcbork 90 km Tak  
281. Katarzyna Przybylska Więcbork biełka 90 km Tak  
282. Wlodzimierz Walczak Leszno LKK LESZNO DRUŻYNA SZPIKU 243 km Tak  
283. Andrzej Sieradzki Kołobrzeg BICYKL Kołobrzeg 90 km    
284. Piotr Jakubowski Gorzów Wlkp niezrzeszony 166 km Tak  
285. Michał Mieczkowski Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 90 km    
286. Barbara Walczak Leszno LKK LESZNO DRUŻYNA SZPIKU 90 km Tak  
287. Jakub Malinowski Trzebiatów niezrzeszony 90 km Tak  
288. Artur Waśków Kołobrzeg Torpedo Charzyno 90 km Tak  
289. Emilia Wawryniuk Łosice niezrzeszony 90 km Tak  
290. Michał Szczygielski Kołobrzeg niezrzeszony 166 km Tak  
291. Tomasz Wiśniewski Oborniki O T C OLDBOJ TEAM OBORNIKI 90 km Tak  
292. Kazimierz Piechowiak Oborniki O T C OLDBOJ TEAM OBORNIKI 90 km Tak  
293. Dariusz Pytlak Oborniki O T C OLDBOJ TEAM OBORNIKI 90 km Tak  
294. Piotr Cynowski Racław Kolarze Gorzow 166 km    
295. Stanisław Jutel Trzebiatów niezrzeszony 90 km Tak  
296. Rafał Gierlicz Kołobrzeg KTC KOŁOBRZEG 166 km Tak  
297. Marian Kołodziejski Dzierzoniow niezrzeszony 243 km Tak  
298. Przemyslaw Kaczmarek Kolobrzeg KTC Kołobrzeg 166 km Tak  
299. Danuta Kaczmarek Kolobrzeg KTC Kołobrzeg 90 km Tak  
300. Marek Niemczyk Korzybie niezrzeszony 90 km    
301. Andrzej Staszak Września Akuna Polska Września niezrzeszony 243 km    
302. Zdzisław Koncki Kołobrzeg KTC Kołobrzegh 90 km    
303. Jan Kostrzewski Nekla niezrzeszony 90 km Tak  
304. Marek Ciechański Węgorzyno STR Swidwin 243 km Tak  
305. Roman Ciechanski Węgorzyno STR Swidwin 243 km Tak  
306. Andrzej Staszak Września Akuna Polska Września niezrzeszony 243 km    
307. Julita Wilk Police niezrzeszony 90 km    
308. Christopher Pietruczuk Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 90 km Tak  
309. Marek Janiszewski Belęcin ORZEŁ Belęcin 243 km Tak  
310. Dariusz Czarniecki Środa Śląska Rycerze Rolanda 90 km Tak  
311. Rafał Koronowski Poznań niezrzeszony 166 km Tak  
312. Dariusz Kaczyński Mierzyn niezrzeszony 166 km Tak  
313. Robert Szydłowski Stargard Szczeciński STC Stargard Szczeciński 90 km Tak  
314. Marek Golec Kołobrzeg KTC 166 km    
315. Karol Trojanowski Starogard Gdański niezrzeszony 90 km Tak  
316. Zbigniew Spaltenstein Gorzów Wlkp. niezrzeszony 166 km Tak  
317. Michl Kulikowski Szczecin niezrzeszony 166 km    
318. Piotrek Lange Manowo niezrzeszony 166 km Tak  
319. Karol Kameduła Kołobrzeg/Wrocław niezrzeszony 90 km Tak  
320. Artur Kameduła Kołobrzeg ZS nr 1 im. H.Sienkiewicza – K-G 90 km Tak  
321. Robert Wlizło Dźwirzyno niezrzeszony 90 km    
322. Grzegorz Ziobrowski Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska 166 km    
323. Mariusz Sadowski Szczecin Aga Team MTB 166 km Tak  
324. Tomasz Śledziona Stargard Szczeciński STC STARGARD 90 km Tak  
325. Andrzej Rzeźnik Gdańsk niezrzeszony 166 km Tak  
326. Roman Auguściński Będzin niezrzeszony 90 km Tak  
327. Piotr Matuszewski Gorzów Wlkp. www.fizjotech.pl 90 km Tak  
328. Artur Nowak Granowo niezrzeszony 243 km    
329. Henryk Zięba Trzebnica KKS TRZEBNICA 166 km Tak  
330. Leszek Zmyślony Koźmin Wlkp. AGK Koźmin Wlkp. 90 km Tak  
331. Krzysztof Kielas Lębork LTS LĘBORK 243 km Tak  
332. Łukasz Kondratowicz Lębork LTS LĘBORK 166 km Tak  
333. Piotr Mondre Lębork LTS LĘBORK 90 km Tak  
334. Marek Milewczyk Lębork LTS LĘBORK 90 km Tak  
335. Jacek Banasiak Gościno ktc kołobrzeg 166 km Tak  
336. Krzysztof Knaś Wrocław niezrzeszony 166 km Tak  
337. Jarosław Stój Świnoujście niezrzeszony 90 km Tak  
338. Roman Turowicz Kołobrzeg niezrzeszony 90 km Tak  
339. Grzegorz Sosna Kołobrzeg Przecinak Kołobrzeg 90 km    
340. Łukasz Kujaczyński Kołobrzeg Pocisk Kujawiak 90 km    
341. Krzysztof Bladoszewski Szczecin Fast-Agrotrans 90 km Tak  
342. Arek Lenkiewicz Warzymice Fast-Agrotrans 90 km Tak  
343. Radosław Staniewski Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 90 km Tak  
344. Bogusław Zieliński Trzebnica/Brochocin KKS TRZEBNICA 90 km Tak  
345. Andrzej Matuszek Słubice niezrzeszony 166 km    
346. Zenon Janiak Trzebnica SZERSZENIE TRZEBNICA 166 km Tak  
347. Zbyszek Junak Choszczno duet goleniów 90 km Tak  
348. Robert Hołodowski Koszalin . 90 km Tak  
349. Justyna Kuchalska Koszalin . 90 km Tak  
350. Artur Basalak Szczecin niezrzeszony 90 km Tak  
351. Marcin Śliwiak Kołobrzeg niezrzeszony 90 km Tak  
352. Irek Piasecki Czempiń niezrzeszony 90 km    
353. Michał Miazga Dzierżoniów niezrzeszony 90 km Tak  
354. Mariusz Kucharski Niechorze niezrzeszony 90 km Tak  
355. Dariusz Wasilewski Słubice niezrzeszony 90 km Tak  
356. Mateusz Wasilewski Słubice niezrzeszony 90 km Tak  
357. Andrzej Matuszek Słubice niezrzeszony 166 km Tak  
358. Marek Sobolewski Koszalin niezrzeszony 166 km Tak  
359. Sławomir Kimaszewski Kołobrzeg Tenis Park Kołobrzeg 90 km    
360. Dagmara Kimaszewska Kołobrzeg Tenis Park Kołobrzeg 90 km    
361. Mariusz Gniado Trzebnica Szerszenie Trzebnica 90 km Tak  
362. Tomasz Kilar Koszalin   90 km Tak  
363. Paweł Hołubasz Lębork UNIA RACING TEAM 90 km Tak  
364. Elżbieta Machoy Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku 90 km Tak  
365. Jarosław Przybylak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku 90 km Tak  
366. Natalia Przybylak Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku 90 km Tak  
367. Marcin Szyszka Kolobrzeg KTC Kołobrzeg 166 km Tak  
368. Henryk Trzop Leszno LKK Leszno Drużyna Szpiku 90 km Tak  
369. Remigiusz Zając Świnoujście niezrzeszony 166 km Tak  
370. Radosław Roszkowski Trzygłów MASTERS Gryfice 90 km Tak  
371. Wacław Byczkowski Wałbrzych KKZKklasykklodzki.com 243 km    
372. Bożena Śmiałko Wrocław niezrzeszony 90 km Tak  
373. Paweł Sojecki Jaworzno niezrzeszony 243 km Tak  
374. Barbara Kwaśniewska Leszno Astromal Leszno/Lkk Leszno/ Drużyna Szpiku 243 km Tak  
375. Dominik Łubiński Warszawa niezrzeszony 90 km    
376. Zbigniew Mordak Gostyniec Ursus C-360 166 km Tak  
377. Jacek Białek Gryfice MASTERS Gryfice 90 km Tak  
378. Mateusz Rogalski Świeszyno niezrzeszony 90 km Tak  
379. Rafał Wiatrowski Krzywiń NUSS TEAM 90 km Tak  
380. Andrzej Świątek Gryfice KS MASTERS GRYFICE 90 km Tak  
381. Andrzej Błauciak Wrocław Szerszenie Trzebnica 166 km Tak  
382. Marek Hok Grzybowo KTC 90 km    
383. Bogusław Hok Koszalin KTC 90 km    
384. Krzysztof Machajewski Szczecinek niezrzeszony 166 km Tak  
385. Piotr Piszczek Poznań niezrzeszony 90 km Tak  
386. Robert Stawicki Kołobrzeg niezrzeszony 90 km Tak  
387. Krzysztof Szafran Kołobrzeg niezrzeszony 90 km Tak  
388. Paweł Mrozowski Łódż www.fizjotech.pl 90 km    
389. Renata Mituniewicz Koszalin niezrzeszony 90 km Tak  
390. Michał Lerczak Puszczykowo niezrzeszony 166 km    
391. Arkadiusz Zielonka Świnoujście KSUBS 90 km Tak  
392. Andrzej Przychódzko Kołobrzeg KTC KOLOBRZEG 90 km Tak  
393. Sebastian Przychódzko Kolobrzeg KTC KOLOBRZEG 90 km Tak  
394. Roman Przychódzko Kołobrzeg KTC KOLOBRZEG 166 km Tak  
395. Piotrt Sieber Komorniki FTI RACING TEAM 90 km    
396. Szymon Kornak Bielsko-Biała niezrzeszony 90 km Tak  
397. Małgorzata Kocik Księginice SZERSZENIE 90 km Tak  
398. Patryk Kubiak Piła 90 km Tak  
399. Bronisław Kocik Księginice SZERSZENIE 90 km Tak  
400. Maciej Szymański Iława niezrzeszony 90 km Tak  
401. Andrzej Kiedos Wiecbork niezrzeszony 90 km Tak  
402. Piotr Masiak Malbork MKS Koń 166 km Tak  
403. Piotr Grylak Malbork MKS Koń 166 km Tak  
404. Andrzej Majewski Miastko MŻS Wołcza Mała 166 km Tak  
405. Klaudiusz Piętak Szczecin niezrzeszony 90 km Tak  
406. Janusz Kochański Wąbrzeźno WĄBRZEŹNO 90 km Tak  
407. Elżbieta Kochańska Wąbrzeźno WĄBRZEŹNO 243 km Tak  
408. Andrzej Sibik Kraków niezrzeszony 243 km    
409. Tomasz Jakubowski Poznań Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Taem 90 km    
410. Henryk Bętlewski Widzino STAKO SŁUPSK 166 km Tak  
411. Mateusz Jamrozik Żary niezrzeszony 90 km Tak  
412. Damian Popiołkiewicz Kamieniec niezrzeszony 90 km Tak  
413. Andrzej Wysocki Myślibórz niezrzeszony 90 km Tak  
414. Jacek Gałaguz Koszalin niezrzeszony 90 km Tak  
415. Wioleta Jączkowska Koszalin niezrzeszony 90 km Tak  
416. Agnieszka Wolant Kołobrzeg KTC 90 km Tak  
417. Adam Wolant Kołobrzeg KTC 90 km Tak  
418. Romuald Hrycan Stargard Szczeciński TTRiR Stargard 90 km    
419. Patryk Wąsaty Stargard STC Stargard 90 km Tak  
420. Tomasz Wąsaty Stargard STC Stargard 90 km Tak  
421. Dariusz Hajac Goleniow JF DUET Goleniów 90 km Tak  
422. Piotr Pancewicz Darłowo niezrzeszony 90 km    
423. Jacek Goliński Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 166 km Tak  
424. Rafał Wojciechowski Grzybowo/Kołobrzeg niezrzeszony 90 km    
425. Kinga Ernestowicz Grzybowo/Kołobrzeg niezrzeszony 90 km Tak  
426. Andrzej Guziński Gdańsk niezrzeszony 90 km Tak  
427. Magdalena Janiszewska Kościerzyna niezrzeszony 90 km Tak  
428. Tadeusz Kuczera Jankowice niezrzeszony 243 km Tak  
429. Zbigniew Szkołuda Nowogard Bicykl.eu NOWOGARD 90 km Tak  
430. Jan Zugaj Nowogard Bicykl.eu NOWOGARD 90 km Tak  
431. Andrzej Zachacz Sielsko Bicykl.eu NOWOGARD 90 km Tak  
432. Bartosz Wieczorek Goleniow KS Hanza Goleniow 90 km Tak  
433. Piotr Wieczorek Goleniow KS Hanza Goleniow 90 km Tak  
434. Henryk Anglisz Świdwin STR Świdwin 90 km Tak  
435. Marek Balcerak Kobylanka niezrzeszony 166 km Tak  
436. Katarzyna Kretkiewicz Gryfice K.R.GRYFLAND GRYFICE 166 km    
437. Mirosław Mikos Warszawa niezrzeszony 166 km    
438. Bartosz Rychlewski Kołobrzeg niezrzeszony 90 km Tak  
439. Iwona Rychlewska Kołobrzeg niezrzeszony 90 km Tak  
440. Basia Chmura Połczyn Zdrój LuxPharm Team Połczyn Zdrój 90 km Tak  
441. Piotr Piekarski Białogard niezrzeszony 243 km    
442. Daniel Plenzler Poznañ OSA TEAM 90 km    
443. Elżbieta Buraczyńska Oleśnica Baik Team Oleśnica 90 km Tak  
444. Mariusz Staszak Śrem niezrzeszony 243 km Tak  
445. Wieslaw Aftarczuk Koszalin niezrzeszony 90 km    
446. Michał Dowczyński Piła kameleonteam 166 km Tak  
447. Aleksander Januszewski Szczecin niezrzeszony 90 km Tak  
448. Zbigniew Witkiewicz Stargard Szczeciński STC Stargard 90 km Tak  
449. Paweł Korczyk Kołobrzeg KTC KOŁOBRZEG 90 km    
450. Dariusz Szulgo Szczecin niezrzeszony 166 km Tak  
451. Janusz Plesiewicz Kołobrzeg niezrzeszony 90 km    
452. Grzegorz Olszewski Bielkowo STC Stargard 90 km Tak  
453. Mateusz Stachniak Kołobrzeg niezrzeszony 90 km Tak  
454. Urszula Hałupka Włoszczakowica niezrzeszony 243 km Tak  
455. Roman Hałupka Włoszczakowica niezrzeszony 243 km Tak  
456. Arkadiusz Hałupka Włoszczakowica niezrzeszony 243 km Tak  
457. Agnieszka Braun Dygowo niezrzeszony 90 km Tak  
458. Henryk Modliński Gryfice KS MASTERS GRYFICE 90 km    
459. Bogdan Igliński Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 166 km    
460. Zuzanna Samol     90 km Tak  
461. Paweł Korczyk     90 km    
462. Wojciech Kamionka     90 km    

www.supermaraton.org Maraton Rowerowy Żądło Szerszenia Supermaraton Rowerowy - Świnoujście Supermaraton Rowerowy - Radków www.supermaraton.org Maraton Rowerowy Choszczno Supermaraton Rowerowy - Niechorze Supermaraton Rowerowy - Łobez Supermaraton Rowerowy - Zieleniec Maraton Rowerowy Iława Supermaraton Rowerowy - Karpacz Supermaraton Rowerowy - Gryfice
Kołobrzeg
09-10.08
Trzebnica
26.04
Świnoujście
10-11.05
Radków
24.05
Łask
08.06
Choszczno
14.06
Niechorze
21.06
Świdwin
05.07
Zieleniec
26.07
Iława
30-31.08
Karpacz
06.09
Gryfice
20-21.09