baner

III Kołobrzeski Maraton Rowerowy | Kołobrzeg | 30. maja - 1. czerwca 2008

Uczestnicy

L.P. Imię Nazwisko Rocznik Miasto Nazwa Klubu Dystans Wpisowe
1. Andrzej Gall 1958 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 153 km Tak
2. Zenon Tarnawski 1951 Świnoujście KS Uznam Świnoujście 82 km Tak
3. Adam Wesołowski 1948 Świnoujście KS Uznam Świnoujście 82 km Tak
4. Krzysztof Potocki 1948 Warszawa niezrzeszony 264 km Tak
5. Marek Zadworny 1961 Gryfice Masters Gryfice 264 km Tak
6. Urszula Zadworna 1964 Gryfice Masters Gryfice 153 km Tak
7. Tomasz Ignasiak 1969 Zielona Góra Lubuszanie 73 153 km Tak
8.              
9. Henryk Huzar 1951 Pniewy Huzar Team 264 km Tak
10. Mieczysław Pietrzak 1943 Szczecin triathlon 264 km Tak
11. Mirosław Pietrzak 1969 Szczecin triathlon 264 km Tak
12. Henryk Kozłowski 1953 Szczecin triathlon 82 km Nie
13. Elżbieta Dalecka 1956 Olsztyn niezrzeszony 153 km Tak
14. Waldemar Kwiecień 1959 Świnoujście KS Uznam Świnoujście 264 km Tak
15. Dawid Ciechanowski 1990 Świnoujście KS Uznam Świnoujście 153 km Tak
16. Marek Pomirko 1959 Szczecin Triathlon 264 km Nie
17. Alexander Palucki b.d. Berlin niezrzeszony 264 km Tak
18. Grzegorz Gązwa 1965 Brodnica niezrzeszony 264 km Tak
19. Grzegorz Stachowiak 1951 Gryfice MASTERS 264 km Tak
20. Mirosław Żabkiewicz 1955 Przybiernów Kijanka 264 km Tak
21. Jakub Głuszkowski 1988 Wiedeń niezrzeszony 153 km Tak
22. Roman Krupa 1950 Gryfice Masters Gryfice 264 km Tak
23. Alicja Mączyńska 1962 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 82 km Tak
24. Stefan Geba 1945 Krzyż Dynamo Krzyż 264 km Tak
25. Krzysztof Gązwa 1963 Świecie Nad Osą UKS Szaniec 264 km Tak
26. Stanisław Wieczorek 1947 Swinoujscie KS Uznam Świnoujście 153 km Tak
27. Bodo Rejmann 1944 Swinoujscie KS Uznam Świnoujście 82 km Nie
28. Feliks Kondracki 1948 Ozorowice Galeria Sylwia Wrocław 153 km Tak
29. Sławomir Szauliński 1956 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 153 km Nie
30. Tomasz Kocik 1972 Szczecin Szczecin-Dąbie 82 km Tak
31. Jacek Banasiak 1961 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 153 km Nie
32. Mieczyslaw Nować 1963 Kolobrzeg KTC Kołobrzeg 82 km Nie
33. Piotr Ambroziak 1973 Iława Bicykl Kołobrzeg 153 km Nie
34. Grzegorz Kowal 1985 Wrocław Intersport Team AZS PWr 264 km Tak
35. Marek Lignowski 1967 Mrzeżyno niezrzeszony 153 km Nie
36. Cezary Dobrochowski 1963 Świnoujście KS Uznam Świnoujście 264 km Tak
37. Piotr Borszlak 1968 Poznań niezrzeszony 153 km Nie
38. Agnieszka Sobieraj 1968 Gościno niezrzeszona 82 km Nie
39. Paweł Przybyś 1970 Kołoobrzeg niezrzeszony 82 km Nie
40. Janusz Plesiewicz 1951 Wałcz niezrzeszony 82 km Tak
41. Andrzej Głowacki 1980 Elbląg niezrzeszony 264 km Tak
42. Irena Kosińska 1957 Wrocław KTK Rewor 264 km Tak
43. Krzysztof Łańcucki 1949 Wrocław KTK Rewor 264 km Tak
44. Andrzej Sieradzki 1954 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 264 km Nie
45. Włodzimierz Biłat 1953 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 82 km Nie
46. Wojciech Sobiech 1977 Wyrzysk niezrzeszony 82 km Tak
47.              
48. Adam Kaliszewski 1963 Poznań MPK Poznań 264 km Tak
49. Czesław Michalak 1957 Kołobrzeg niezrzeszony 80 km Nie
50.              
51.              
52. Andrzej Jarosławski 1961 Goleniów niezrzeszony 264 km Tak
53. Jan Domagała 1955 Sieradz TUB ADZIN 153 km Tak
54.              
55.              
56. Mikołaj Szewczyk 1984 Poznań niezrzeszony 82 km Tak
57. Andrzej Ejchorszt 1950 Śrem ŚKR “Żwawe Dziadki” 264 km Tak
58. Mirosław Kalwasiński 1954 Włocławek WTR Włocławek 153 km Nie
59. Bogusław Kuczyński 1943 Srem ŚKR “Żwawe Dziadki” 264 km Nie
60. Witold Żelazny 1960 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 153 km Nie
61. Henryk Fortoński 1953 Wałbrzych Start Wałbrzych 264 km Tak
62. Paweł Sekulski 1971 Sierpc Dynamo Sierpc 264 km Tak
63. Jarosław Kędziorek 1976 Katowice niezrzeszony 264 km Tak
64. Przemysław Kaczmarek 1969 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 264 km Nie
65. Jan Ambroziak 1942 Słubice niezrzeszony 153 km Tak
66. Kazimierz Leszczyński 1950 Bydgoszcz niezrzeszony 264 km Nie
67. Artur Wasiewski 1967 Dygowo KTC Kołobrzeg 82 km Tak
68. Robert Strzałkowski 1979 Szczecin niezrzeszony 82 km Nie
69. Ryszard Jóźwik 1954 Gryfice Masters 264 km Tak
70.              
71. Arek Bijak 1973 Chocicza byle do przodu 264 km Tak
72. Kamil Chwistecki 1981 Świnoujście KS Uznam 264 km Tak
73. Zbigniew Kawka 1959 Kołobrzeg niezrzeszony 82 km Tak
74. Eugeniusz Paszkaniak 1936 Resko Gmina Resko 82 km Nie
75. Robert Sadło 1966 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 82 km Nie
76. Eugeniusz Walczak 1965 Łobez niezrzeszony 264 km Tak
77. Włodzimierz Bogucki 1958 Sierpc Dynamo Sierpc 153 km Tak
78. Sebastian Migalski 1975 Gryfice Masters Gryfice 264 km Tak
79. Magda Palińska 1963 Kołobrzeg STR Bicykl 82 km Nie
80. Krzysztof Cudny 1967 Warszawa FC LIVERPOOL 82 km Nie
81. Stefan Ruszkowski 1936 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 153 km Tak
82. Zdzisław Krzymiński 1962 Sieradz Tubądzin Team 153 km Tak
83. Sebastian Stapiński 1977 Warszawa niezrzeszony 82 km Tak
84. Roman Dąbrowski 1968 Świdwin niezrzeszony 153 km Tak
85. Sławomir Chalciński 1969 Łask Tubądzin 264 km Tak
86. Andrzej Glawer 1969 Kołobrzeg Faram 82 km Tak
87. Edyta Dąbrowska 1969 Świdwin niezrzeszony 82 km Tak
88. Jerzy Pikuła 1955 Gorzów Wlkp Cyklista Gorzów 153 km Tak
89. Zuzanna Rosinke 1989 Gdańsk niezrzeszona 82 km Tak
90. Beata Tulimowska 1965 Włocławek WTR Włocławek 264 km Tak
91. Grzegorz Buraczyński 1957 Oleśnica niezrzeszony 264 km Tak
92. Bronislaw Krawczk 1942 Czempin niezrzeszony 153 km Nie
93. Grzegorz Kołodziejek 1952 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 82 km Tak
94. Agnieszka Trusewicz 1972 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 82 km Tak
95. Tadeusz Stachurski 1967 Zbójno Dynamo Sierpc 153 km Tak
96.              
97. Zbigniew Berezowski 1986 Świnoujście niezrzeszony 82 km Tak
98. Manuel Johnen b.d. Berlin Beltig Fiets 264 km Tak
99. Marek Płóciennik 1953 Oborniki Śląskie Szerszenie 264 km Tak
100. Piotr Rebe Zieliński 1955 Włocławek WTR Włocławek 264 km Tak
101. Tomasz Babisz 1971 Pisarzowice Harpagan 264 km Tak
102.              
103. Michał Mieczkowski 1959 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 153 km Nie
104. Wojciech Jaśniewicz 1979 Swarzędz Imagis-MapaMap 264 km Tak
105. Elżbieta Dobrochowska 1965 Świnoujście KS Uznam Świnoujście 153 km Tak
106. Jerzy Złotowski 1949 Gorzów Wlkp Łobezki Klub Rowerowy 153 km Tak
107. Janina Kapszewicz 1946 Gorzów Wlkp Łobezki Klub Rowerowy 153 km Tak
108. Daniel Majkowski 1986 Gdynia AZS Akademia Morska Gdynia 264 km Tak
109. Jarosław Kubiak 1978 Bydgoszcz Fordon 264 km Nie
110. Piotr Maksymow 1974 Płock niezrzeszony 82 km Tak
111. Anna Feltynowska 1984 Sierpc Dynamo Sierpc 264 km Tak
112. Zbigniew Zieba 1954 Mosty niezrzeszony 82 km Tak
113. Zbigniew Pierzchała 1961 Stargard Szcz. STC Stargard 153 km Tak
114. Tadeusz Romanowicz 1940 Szczecin niezrzeszony 153 km Tak
115. Edward Tutkaj 1942 Stargard Szcz. STC Stargard 153 km Tak
116. Grzegorz Bordoszewski 1959 Szczecinek Moc Masters Szczecinek 264 km Tak
117. Lucjan Rusiecki 1952 Brzeg Dolny TTR “NA KOLE’‘ 264 km Tak
118. Marek Zenel 1964 Charzyno niezrzeszony 82 km Tak
119. Damian Zenel 1992 Kołobrzeg LUKS Siódemka 82 km Tak
120. Jan Kostrzewa 1938 Świnoujście KS Uznam Świnoujście 153 km Tak
121. Jacek Styburski 1965 Moss Norwegia niezrzeszony 82 km Tak
122. Leszek Marchel 1961 Solec Kujawski KMW Solec Kujawski 264 km Tak
123. Tomasz Marchel 1989 Solec Kujawski niezrzeszony 264 km Tak
124. Jan Kowalewski 1945 Świnoujście UZNAM Świnoujście 264 km Tak
125. Katarzyna Górkowska 1991 Sierpc Dynamo Sierpc 82 km Tak
126. Henryk Gardzielewski 1947 Stargard Szcz. STC Stargard Szczeciński 153 km Tak
127. Wojciech Górkowski 1993 Sierpc Dynamo Sierpc 82 km Tak
128. Andrzej Górkowski 1963 Sierpc Dynamo Sierpc 153 km Tak
129. Paweł Grądek 1991 Szczecin Elektro-bud-BOGO 82 km Nie
130. Jan Napieraj 1945 Rąbino BTC “ORZEŁ” Białogard 153 km Tak
131. Danuta Górkowska 1963 Sierpc Dynamo Sierpc 153 km Tak
132. Marek Rosiński 1981 Gdańsk niezrzeszony 153 km Tak
133. Ryszard Parka 1946 Białogard BTC “ORZEŁ” Białogard 82 km Tak
134. Janusz Wierzbicki 1955 Rąbino BTC “ORZEŁ” Białogard 153 km Tak
135. Zbigniew Sielecki 1949 Białogard BTC “ORZEŁ” Białogard 82 km Tak
136. Jan Domasławski 1950 Stanomino BTC “ORZEŁ” Białogard 82 km Tak
137. Andzrej Krepsztul 1951 Białogard BTC “ORZEŁ” Białogard 82 km Tak
138. Adam Gucwa 1947 Dobiegniew niezrzeszony 153 km Tak
139. Antoni Pieprzyk 1945 Gorzów Wlkp. niezrzeszony 153 km Nie
140. Artur Ćmiel 1990 Białogard BTC “ORZEŁ” Białogard 153 km Tak
141. Piotr Kawecki 1979 Białogard BTC “ORZEŁ” Białogard 153 km Tak
142. Andrzej Kustra 1958 Białogard BTC “ORZEŁ” Białogard 82 km Tak
143. Antoni Bonkowski 1979 Drzonowo niezrzeszony 264 km Tak
144. Jerzy Ścibisz 1955 Szczecin eXtremalna Sobota 264 km Tak
145. Dariusz Bielenis 1967 Świnoujście KS Uznam Świnoujście 82 km Nie
146. Andrzej Sierpiński 1955 Gorzów Wlkp. niezrzeszony 153 km Nie
147. Radosław Staniewski 1961 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 153 km Tak
148. Rafał Lisiak 1967 Poznań niezrzeszony 153 km Nie
149. Dominik Sipiński 1989 Zalasewo AZS UMed Poznań 153 km Tak
150. Marek Pyć 1944 Wrocław KTR Bizon Wrocław 264 km Tak
151. Ryszard Borysiewicz 1952 Koszalin KTC KOSZALIN 82 km Tak
152. Adam Woelk 1985 Mojusz LTS Lębork 264 km Tak
153. Stanisław Słomian 1954 Bogdaniec Cyklista 82 km Nie
154. Stanisław Senejko 1969 Szczecin niezrzeszony 153 km Tak
155. Roland Listner b.d. Berlin Intersport AZS Politechnika Wrocławska 153 km Tak
156. Ireneusz Myszka 1987 Słupsk MTB SŁUPSK 153 km Tak
157. Michał Struczyk 1972 Warszawa DO SZ 264 km Tak
158. Elżbieta Struczyk 1974 Warszawa niezrzeszony 153 km Tak
159. Piotr Suchcicki 1955 Gdynia niezrzeszony 153 km Tak
160. Tadeusz Wojdowski 1954 Stargard Szczeciński TTRiR Stargard 82 km Tak
161. Piotr Rogoża 1978 Koszalin niezrzeszony 153 km Tak
162. Piotr Chmielewski 1976 Stargard STC STARGARD 153 km Tak
163. Marek Milewczyk 1961 Lębork LTS Lębork 153 km Tak
164. Remigiusz Rolski 1973 Świdnica Lotto 264 km Tak
165. Waldemar Wojsznis 1952 Stargard Szczec. niezrzeszony 82 km Nie
166.              
167. Paweł Korczyk 1981 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 82 km Nie
168. Andrzej Bejnarowicz 1951 Grzybowo KTC Kołobrzeg 82 km Nie
169. Andrzej Przychódzko 1943 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 153 km Nie
170. Marek Golec 1963 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 82 km Nie
171. Adam Litarowicz 1959 Drawsko Pomorskie niezrzeszony 264 km Tak
172. Waldemar Kamedulski 1985 Włocławek WTR Włocławek 153 km Tak
173. Andrzej Piotrowiak 1958 Frombork niezrzeszony 264 km Tak
174. Danuta Kaczmarek 1967 Kolobrzeg KTC Kołobrzeg 82 km Nie
175. Irena Sudoł 1962 Skoczów niezrzeszony 264 km Tak
176. Jan Ferdyn 1942 Ustroń niezrzeszony 264 km Tak
177. Jacek Goliński 1955 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 153 km Nie
178. Czesław Wołujewicz 1958 Poznań Corratec Team 153 km Tak
179. Stanisław Jutel 1951 Trzebiatów Masters Gryfice 153 km Tak
180. Robert Malinowski 1960 Trzebiatów niezrzeszony 264 km Tak
181. Krzysztof Michalak 1964 Szczecin SWARZĘDZ MEBLE TEAM 82 km Tak
182. Zdzisław Koncki 1947 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 153 km Nie
183. Andrzej Zenel 1966 Kołobrzeg niezrzeszony 82 km Nie
184. Artur Grobelny 1972 Koszalin niezrzeszony 82 km Tak
185. Małgorzata Sukurenko 1976 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 153 km Tak
186. Bartosz Gawroński 1973 Kołobrzeg GAW Kania 82 km Tak
187. Tadeusz Słomski 1959 Koszalin niezrzeszony 82 km Tak
188. Jozef Pozarlik 1946 Koszalin KTC KOSZALIN 82 km Tak
189. Sylwester Stanisławski 1973 Świnoujście niezrzeszony 82 km Nie
190. Katarzyna Rzepecka 1987 Swinoujście KS Uznam Świnoujście 153 km Tak
191. Mirosław Wojda 1979 Koszalin niezrzeszony 153 km Tak
192. Jan Lipczyński 1957 Miejska Górka Annopol 264 km Tak
193. Krzysztof Brzostek 1969 Rumia niezrzeszony 153 km Nie
194. Stanisław Maślak 1961 Wąsosz Wrząca Śląska 153 km Tak
195. Adam Kozłowski 1992 Gdańsk Trek Gdynia 82 km Tak
196. Zdzisław Kalinowski 1957 Choszczno niezrzeszony 264 km Tak
197. Zbigniew Spaltenstein 1948 Gorzów Wlkp. GKR Cyklista 264 km Tak
198. Henryk Sienkiewicz 1966 Gościno KTC Kołobrzeg 153 km Nie
199. Lech Kanigowski 1954 Słupsk niezrzeszony 153 km Tak
200. Piotr Gawlik 1980 Kołobrzeg niezrzeszony 82 km Nie
201. Robert Miklasz 1978 Swarzędz AKTR Cyklista Poznań 82 km Tak
202. Grzegorz Drupka 1974 Szczecin SzuflandiaTeam 153 km Tak
203. Witold Buczyński 1952 Szczecin niezrzeszony 153 km Tak
204. Michał Olszewski 1986 Barlinek ESTO 153 km Tak
205. Tomasz Palus 1977 Barlinek ESTO 153 km Tak
206. Wacław Byczkowski 1953 Wałbrzych niezrzeszony 264 km Tak
207. Sebastian Kabaciński 1980 Świnoujście KS Uznam Świnoujście 153 km Tak
208. Krzysztof Kabaciński 1958 Świnoujście niezrzeszony 82 km Tak
209. Daniel Szajna 1974 Gdynia SZAJNA TEAM GDYNIA 82 km Tak
210. Remigiusz Skrabania 1979 Poznań niezrzeszony 153 km Tak
211. Tomasz Głuszek 1980 Koszalin niezrzeszony 82 km Tak
212. Jacek Łyczkowski 1968 Mięzybóz Szerszenie Trzebnica 264 km Tak
213. Radoslaw Pewniak 1968 Drawsko Pom. niezrzeszony 82 km Tak
214. Tomasz Widuchowski 1977 Gdańsk Pomorska Grupa Rowerowa 264 km Tak
215. Andrzej Witkowski 1960 Oleśnica Szerszenie Trzebnica 264 km Tak
216. Łukasz Kondratowicz 1983 Lębork LTS LĘBORK 264 km Tak
217. Piotr Mondre 1957 Lębork LTS LĘBORK 82 km Tak
218. Tadeusz Soja 1958 Lubsko niezrzeszony 153 km Tak
219. Sławomir Kacperski 1958 Szczecin ORKAN 264 km Nie
220. Kazimierz Łopata 1949 Łobez niezrzeszony 82 km Tak
221. Zbigniew Buzanowski 1960 Brześc Kujawski WTR 82 km Tak
222. Eugeniusz Kulesza 1955 Gryfice niezrzeszony 82 km Tak
223. Eugeniusz Błaszczyk 1939 Koszalin KTC Koszalin 82 km Tak
224. Antoni Bazyliński 1945 Mścice niezrzeszony 82 km Tak
225. Krzysztof Oliwa 1951 Koszalin Maraton 82 km Tak
226. Tomasz Buszta 1987 Złocieniec niezrzeszony 82 km Tak
227. Joanna Domeradzka 1991 Sierpc Dynamo Sierpc 82 km Tak
228. Sławomir Przyklęk 1973 Kwidzyn niezrzeszony 264 km Tak
229. Artur Gliszczyński 1967 Podczele Kołobrzeg MOSiR Team 82 km Nie
230. Lucjan Sitarczyk 1948 Święciechowa niezrzeszony 82 km Tak
231. Andrzej Binkowski 1955 Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska 264 km Tak
232. Andrzej Jaroszonek 1955 Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska 264 km Tak
233. Marian Ciesielski 1955 Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska 264 km Tak
234. Jacek Stalmach 1966 Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska 153 km Tak
235. Bernard Gubała 1944 Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska 264 km Tak
236. Henryk Stanisz 1959 Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska 153 km Tak
237. Arkadiusz Majerski 1990 Zawidz Dynamo Sierpc 153 km Tak
238. Michał Dziki 1953 Oleśnica niezrzeszony 153 km Tak
239. Mirosław Romik 1960 Kęty niezrzeszony 264 km Tak
240. Jędrzej Czarnecki 1991 Frombork Frombork 82 km Tak
241. Magdalena Ciemiecka 1990 Sierpc Dynamo Sierpc 153 km Tak
242. Danuta Adamczyk 1958 Kołobrzeg niezrzeszony 82 km Tak
243. Maciek Grzymisławski 1979 Borek Wlkp. niezrzeszony 264 km Tak
244. Piotr Bajerowicz 1963 Stargard Szczeciński Stargardzkie Towarzystwo Cyklistów 153 km Tak
245. Bartosz Bajerowicz 1988 Stargard Szczeciński Stargardzkie Towarzystwo Cyklistów 153 km Tak
246. Michał Kubiak 1975 Gdańsk LTS LĘBORK 82 km Nie
247. Piotr Mądry 1957 Lębork LTS LĘBORK 82 km Nie
248. Wiesław Mirolewicz 1966 Włocławek WTR Włocławek 264 km Tak
249. Roman Szczepaniak 1970 Leszno SGT 153 km Tak
250. Marek Miedzierski 1952 Szczecin Raft-Service 82 km Tak
251. Bogumił Musielak 1965 Wolsztyn niezrzeszony 153 km Tak
252. Edward Dąbrowski 1942 Bojadła niezrzeszony 153 km Nie
253. Daniel Lis 1976 Poznań niezrzeszony 82 km Tak
254. Witold Gleske 1964 Lębork grupa LTS 82 km Tak
255. Małgorzata Gleske 1965 Lębork grupa LTS 82 km Tak
256. Krzysztof Miniewicz 1951 Myszków /Łódź niezrzeszony 264 km Tak
257. Ryszard Naglacki 1958 Trzebiatów niezrzeszony 153 km Nie
258. Ewa Matuszewska 1960 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 153 km Tak
259. Jarosław Szczypek 1987 Osiecznica niezrzeszony 264 km Tak
260. Ewelina Wieczorek 1983 Szczecinek niezrzeszony 82 km Tak
261. Michał Zientala 1966 Kołobrzeg MOSiR TEAM 82 km Tak
262. Maciej Sulkowski 1986 Gozdowo Dynamo Sierpc 153 km Tak
263. Jerzy Zieliński 1963 Sierpc Dynamo Sierpc 153 km Tak
264. Roman Woźniewicz 1971 Trzebiatów niezrzeszony 153 km Tak
265. Jan Ulikowski 1945 Zarańsko niezrzeszony 82 km Tak
266. Arkadiusz Kosecki 1990 Drawsko Pomorskie niezrzeszony 82 km Tak
267. Zbigniew Git 1991 Szczecinek MocMasters 82 km Tak
268. Piotr Król 1961 Przecław SAS TEAM SZCZECIN 153 km Tak
269. Marek Panowicz 1963 Toruń TTC Toruń 153 km Tak
270. Rafał Rosadziński 1968 Leszno SGT 82 km Tak
271. Andrzej Gryckiewicz 1961 Łeba LTS Lębork 264 km Tak
272. Jacek Szczygieł 1963 Pyskowice niezrzeszony 264 km Tak
273. Wojciech Sokołowski 1958 Pyskowice niezrzeszony 264 km Tak
274. Borys Chwiłkowski 1979 Luboń brak 82 km Tak
275. Dariusz Paliński 1962 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 153 km Nie
276. Wlodzimierz Czyzniewski 1953 Toruń Toruńskie Towarzystwo CyklistOW 153 km Tak
277. Maciej Skwara 1991 Gdynia Trek Gdynia 82 km Nie
278. Piotr Piekarski 1974 Białogard BIKE MULTI SPORT GOLENIÓW 153 km Tak
279. Słąwomir Withulz 1981 Poznań Pure Messenger 153 km Tak
280. Michał Winiarski 1988 Łobez niezrzeszony 82 km Tak
281. Mirosław Winiarski 1960 Łobez niezrzeszony 82 km Tak
282. Łukasz Wojtukowicz 1981 Kołobrzeg niezrzeszony 82 km Tak
283. Karol Mantyk 1989 Stargard Szczeciński niezrzeszony 153 km Tak
284. Piotr Sukurenko 1974 Kołobrzeg niezrzeszony 82 km Nie
285. Karol Pietrzak 1985 Wałcz Art-Met Wałcz 153 km Tak
286. Wojciech Wieczorek 1982 Szczecinek MOCMASTERS 264 km Tak
287. Grzegorz Czerwiński 1980 Łódź niezrzeszony 153 km Tak
288. Krzysztof Górski 1980 Czarne niezrzeszony 153 km Tak
289. Sylwester Ulikowski 1962 Drawsko Pom NTMK Drawsko Pom 153 km Tak
290.              
291. Arek Gaul 1978 Szczecin Apiss Szczecin 153 km Nie
292. Andrzej Kołodziejczyk 1959 Warszawa niezrzeszony 264 km Tak
293. Andrzej Nawrocki 1961 Szczecin niezrzeszony 82 km Nie
294. Grzegorz Andrzej Konik 1983 Słupsk AZS UG 153 km Tak
295. Sławomir Frąckowiak 1970 Zielona Góra STREAM soft 153 km Tak
296. Adam Lewandowski 1972 Wejherowo niezrzeszony 82 km Tak
297. Maciej Jonak 1976 Drawsko Pomorskie niezrzeszony 153 km Tak
298. Adam Dybowski 1962 Stargard STC Stargard 153 km Tak
299. Bogumila Piorkowska 1960 Sierpc Dynamo Sierpc 153 km Tak
300. Stanislaw Piorkowski 1958 Sierpc Dynamo Sierpc 153 km Tak
  Zgłoszenia po 23. maja          
301. Jolanta Żuraw 1958 Lubniewice niezrzeszony 82 km Tak
302.              
303. Marzena Kwiatkowska 1955 Kolobrzeg Bicykl 82 km Nie
304. Piotr Doleba 1964 Drawsko Pomorskie niezrzeszony 153 km Tak
305. Mieczysław Rynkiewicz 1948 Szczecinek Moc Masters Szczecinek 153 km Nie
306. Kinga Nowak 1952 Żagań niezrzeszony 82 km Tak
307. Bronisław Nowak 1947 Żagań niezrzeszony 153 km Tak
308. Sławomir Frąckowiak 1970 Zielona Góra STREAM soft 153 km Nie
309. Sebastian Woliński 1975 Elbląg niezrzeszony 264 km Tak
310. Rafał Sadek 1976 Poznań niezrzeszony 264 km Tak
311. Maciej Chmielewski 1972 Stargard STC STARGARD 82 km Tak
312. Tomasz Klimczak 1974 Stargard Szczeciński stc 82 km Tak
313. Krzysztof Gołębiowski 1970 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 82 km Nie
314. Gerard Samol 1970 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 82 km Nie
315. Eugeniusz Tymczuk 1956 Choszczno niezrzeszony 82 km Tak
316. Leszek Zawada 1968 Łobez TKKF Błyskawica Łobeski Klub Rowerowy 82 km Tak
317. Hubert Zawada 1993 Łobez TKKF Błyskawica Łobeski Klub Rowerowy 82 km Tak
318. Emil Pijewski 1972 Szczecin WYCZESY 264 km Nie
319. Roman Ciechański 1954 Łobez TKKF Błyskawica Łobeski Klub Rowerowy 264 km Nie
320. Łukasz Kruszewski 1989 Sierpc Dynamo Sierpc 264 km Tak
321. Jan Małek 1955 Maszewo niezrzeszony 153 km Nie
322. Elżbieta Kanigowska 1953 Słupsk G.A.W. Kania 82 km Tak
323. Zbigniew Betscher 1948 Zlotow Drogowiec Zlotow 82 km Tak
324. Dorota Leśniewska 1980 Puck niezrzeszony 82 km Nie
325. Janusz Przybysz 1960 Świdnica niezrzeszony 82 km Tak
326. Tadeusz Szuba 1958 Łobez TKKF Błyskawica Łobez 264 km Tak
327. Barbara Ciesak 1979 Kołobrzeg niezrzeszony 82 km Nie
328. Donata Laskowska 1957 Poznań niezrzeszony 82 km Nie
329. Sylwester Sęk 1969 Stargard aris -auto 82 km Nie
330. Andrzej Maziarz 1952 Połczyn-Zdrój niezrzeszony 82 km Nie
331. Witold Siejka 1961 Opole niezrzeszony 153 km Nie

www.supermaraton.org       Supermaraton Rowerowy Gryfland  Trzebnicki Maraton Rowerowy  Leszczyński Maraton Rowerowy  Pętla Drawska - Choszczeński Maraton Rowerowy  Pętla Beskidzka - Istebna  Pętla Karkonosko-Izerska  Łobeski Maraton Rowerowy  Supermaraton - Klasyk Kłodzki  Gorzowski Maraton Rowerowy  Supermaraton Rowerowy - Jeziorak Tour Iława  Supermaraton Rowerowy - Šwinoujťcie
Promy: Szwecja - Polska - Dania, Polferries - największe linie promowe w Polsce.

Sponsor


III Kołobrzeski Maraton Rowerowy
© 2008 Wiesław Pawlik