baner

III Kołobrzeski Maraton Rowerowy | Kołobrzeg | 30. maja - 1. czerwca 2008

Grupy Startowe


TRASA 264


GRUPA I start godz. 9.00



Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

Rower

Dystans
(km)

czas

Kat. wiek

Opł.

1

Jan Ambroziak

Słubice

inne

153

brak

M6

tak

2

Krzysztof Potocki

Warszawa

inne

264

14 h

M5

tak

3

Grzegorz Buraczyński

Oleśnica

szosa

264

12 h

M5

tak

4

Sławomir Kacperski

Szczecin

szosa

264

12 h

M4

-

5

Antoni Bonkowski

Drzonowo

inny

264

14 h

M2

tak

6

Marek Pyć

Wrocław

szosa

264

14 h

M6

tak

7

Tomasz Babisz

Pisarzowice

szosa

264

15 h

M3

tak

8

Maciek Grzymisławski

Borek Wlkp.

inny

264

12 h

M2

tak

9

Kamil Chwistecki

Świnoujście

inny

264

9h

M2

tak

10

Andrzej Sieradzki

Kołobrzeg

inny

264

12 h

M5

-


GRUPA II start godz. 9.02



Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

Rower

Dystans
(km)

czas

Kat.
wiek

Opł.

11

Irena Kosińska

Wrocław

szosa

264

10 h

K5

tak

12

Beata Tulimowska

Włocławek

inne

264

11h

K4

tak

13

Anna Feltynowska

Sierpc

szosa

264

brak

K2

tak

14

Irena Sudoł

Skoczów

inny

264

12h

K4

tak

15

Mieczysław Pietrzak

Szczecin

inny

264

11h

M6

tak

16

Mirosław Pietrzak

Szczecin

szosa

264

11h

M3

tak

17

Tomasz Ignasiak

Zielona Góra

inny

264

10h

M3

tak

18

Andrzej Kołodziejczyk

Warszawa

inny

264

10h

M4

tak

19

Wiesław Mirolewicz

Włocławek

szosa

264

11h

M4

tak

20

Piotr „Rebe” Zielińki

Włocławek

szosa

264

10h

M5

tak

21

Jerzy Ścibisz

Szczecin

szosa

264

10h

M5

tak


GRUPA III start godz. 9.04



Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

Rower

Dystans
(km)

czas

Kat.
wiek

Opł.

22

Remigiusz Rolski

Świdnica

szosa

264

8h

M3

tak

23

Tomasz Widuchowski

Gdańsk

szosa

264

8h

M3

tak

24

Jacek Łyczkowski

Międzybórz

szosa

264

7h

M3

tak

25

Paweł Sekulski

Sierpc

szosa

264

9h

M3

tak

26

Jarosław Kędziorek

Katowice

szosa

264

9h

M3

tak

27

Sławomir Chalciński

Łask

szosa

264

9h

M3

tak

28

Arek Bijak

Chocicza

inny

264

8h

M3

tak

29

Michał Struczyk

Warszawa

szosa

264

9h

M3

tak

30

Aleksander Pałucki

Berlin

szosa

264

8h

M6

tak

31

Stefan Geba

Krzyż

szosa

264

8h

M6

tak


GRUPA IV start godz. 9.06



Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

Rower

Dystans
(km)

czas

Kat.
wiek.

Opłata

32

Waldemar Kwiecień

Świnoujście

inny

264

9h

M4

tak

33

Leszek Marchel

Solec Kujawski

inny

264

10h

M4

tak

34

Tomasz Marchel

Solec Kujawski

inny

264

10h

M2

tak

35

Henryk Huzar

Pniewy

inny

264

10h

M5

tak

36

Grzegorz Gązwa

Brodnica

szosa

264

10h

M4

tak

37

Krzysztof Gązwa

Świecie n/Osą

inny

264

10h

M4

tak

38

Cezary Dobrochowski

Świnoujście

szosa

264

10h

M4

tak

39

Henryk Fortoński

Wałbrzych

inny

264

10h

M5

tak

40

Lucjan Rusiecki

Brzeg Dolny

inny

264

10h

M5

tak

41

Jan Ferdyn

Ustroń

inny

264

9h

M6

tak

42

Eugeniusz Walczak

Łobez

szosa

264

10h

M4

tak


GRUPA V start godz. 9.08



Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

Rower

Dystans
(km)

czas

Kat.
wiek.

Opłata

43

Wojciech Jaśniewicz

Swarzędz

szosa

264

7h

M2

tak

44

Andrzej Głowacki

Elbląg

szosa

264

8h

M2

tak

45

Grzegorz Kowal

Wrocław

szosa

264

10h

M2

tak

46

Daniel Majkowski

Gdynia

szosa

264

11h

M2

tak

47

Jarosław Kubiak

Bydgoszcz

szosa

264

9h

M2

-

48

Adam Woelk

Mojusz

szosa

264

6h

M2

tak

49

Jarosław Szczypek

Osiecznica

szosa

264

7h

M2

tak

50

Łukasz Kondratowicz

Lębork

szosa

264

8h

M2

tak

51

Łukasz Kruszewski

Sierpc

szosa

264

11h

M2

tak

52

Kazimierz Leszczyński

Bydgoszcz

szosa

264

9h

M5

-


GRUPA VI start godz. 9.10



Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

Rower

Dystans
(km)

czas

Kat.
wiek.

Opłata

53

Adam Litarowicz

Drawsko Pom.

szosa

264

8h

M4

tak

54

Mieczysław Rynkiewicz

Szczecinek

szosa

264

9h

M5

tak

55

Mirosław Romik

Kęty

szosa

264

8h

M4

tak

56

Andrzej Gryckiewicz

Łeba

szosa

264

7h

M4

tak

57

Andrzej Piotrowiak

Frombork

szosa

264

9h

M4

tak

58

Andrzej Witkowski

Oleśnica

szosa

264

8h

M4

tak

59

Jacek Szczygieł

Pyskowice

szosa

264

8h

M4

tak

60

Wojciech Sokołowski

Pyskowice

szosa

264

8h

M4

tak

61

Adam Kaliszewski

Poznań

inny

264

8h

M4

tak

62

Andrzej Jarosławski

Goleniów

szosa

264

9h

M4

tak


GRUPA VII start godz. 9.12



Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

Rower

Dystans
(km)

czas

Kat.
wiek.

Opłata

63

Marek Zadworny

Gryfice

inny

264

10h

M4

tak

64

Grzegorz Stachowiak

Gryfice

szosa

264

10h

M5

tak

65

Roman Krupa

Gryfice

szosa

264

10h

M5

tak

66

Ryszard Joźwik

Gryfice

szosa

264

10h

M5

tak

67

Sebastian Migalski

Gryfice

szosa

264

10h

M3

tak

69

Marian Ciesielski

Barlinek

szosa

264

10h

M5

tak

70

Andrzej Binkowski

Barlinek

szosa

264

10h

M5

tak

71

Bernard Gubała

Barlinek

szosa

264

10h

M6

tak

72

Krzysztof Miniewicz

Myszków/Łódź

szosa

264

10h

M5

tak


GRUPA VIII start godz. 9.14



Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

Rower

Dystans
(km)

czas

Kat.
wiek.

Opłata

73

Zdzisław Kalinowski

Choszczno

szosa

264

brak

M5

tak

74

Jan Lipczyński

Miejska Górka

szosa

264

7h

M5

tak

75

Andrzej Ejchorszt

Śrem

inny

264

6h

M5

tak

76

Krzysztof Łańcucki

Wrocław

szosa

264

8h

M5

tak

77

Marek Płóciennik

Oborniki Śląskie

inny

264

8h

M5

tak

78

Wacław Byczkowski

Wałbrzych

szosa

264

8h

M5

tak

79

Zbigniew Spaltenstein

Gorzów Wlkp.

szosa

264

9h

M5

tak

80

Manuel Johnen

Berlin

szosa

264

9h

M4

tak

81

Mirosław Żabkiewicz

Przybiernów

szosa

264

8h

M5

tak

82

Bogusław Kuczyński

Śrem

szosa

264

8h

M6

-

68

Andrzej Jaroszonek

Barlinek

szosa

264

10h

M5

tak


GRUPA IX start godz. 9.16



Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

Rower

Dystans
(km)

czas

Kat.
wiek.

Opłata

83

Sławomir Przyklęk

Kwidzyn

inny

264

11h

M3

tak

84

Sebastian Woliński

Elbląg

szosa

264

8h

M3

tak

85

Rafał Sadek

Poznań

inny

264

11h

M3

tak

86

Emil Pijewski

Szczecin

szosa

264

9h

M3

-

87

Roman Ciechański

Łobez

szosa

264

10h

M5

-

88

Jan Kowalewski

Świnoujście

szosa

264

9h

M6

tak








TRASA 153


GRUPA X start godz. 9.18



Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

Rower

Dystans
(km)

czas

Kat.
wiek.

Opłata

89

Marek Rosiński

Gdańsk

szosa

153

brak

M2

tak

90

Piotr Kawecki

Białogard

szosa

153

5h

M2

tak

91

Michał Olszewski

Barlinek

szosa

153

brak

M2

tak

92

Dawid Ciechanowski

Świnoujście

inny

153

5h

M2

tak

93

Artur Ćmiel

Białogard

szosa

153

5h

M2

tak

94

Grzegorz Konik

Słupsk

szosa

153

5h

M2

tak

95

Karol Mantyk

Stargard Szczec.

szosa

153

4.h

M2

tak

96

Ireneusz Myszka

Słupsk

inny

153

7h

M2

tak

97

Waldemar Kamedulski

Włocławek

szosa

153

6h

M2

tak








GRUPA XI start godz. 9.20



Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

Rower

Dystans
(km)

czas

Kat.
wiek.

Opłata

98

Andrzej Przychódzko

Kołobrzeg

szosa

153

5h

M6

-

99

Ewa Matuszewska

Kołobrzeg

szosa

153

5h

K4

tak

100

Jacek Goliński

Kołobrzeg

szosa

153

5h

M5

-

101

Małgorzata Sukurenko

Kołobrzeg

szosa

153

5h

K3

tak

102

Sławomir Szauliński

Kołobrzeg

szosa

153

5h

M5

-

103

Zdzisław Koncki

Kołobrzeg

szosa

153

5h

M6

-

104

Radosław Staniewski

Kołobrzeg

szosa

153

5h

M4

-

105

Witold Żelazny

Kołobrzeg

szosa

153

5h

M4

-

106

Michał Mieczkowski

Kołobrzeg

szosa

153

5h

M4

-

107

Stanisław Jutel

Trzebiatów

szosa

153

5h

M5

tak

108

Przemysław Kaczmarek

Kołobrzeg

szosa

153

5h

M3

-


GRUPA XII start godz. 9.22



Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

Rower

Dystans
(km)

czas

Kat.
wiek.

Opłata

109

Marek Lignowski

Mrzeżyno

inny

153

6h

M4

-

110

Tadeusz Soja

Lubsko

szosa

153

5h

M4

tak

112

Włodzimierz Czyżniewski

Toruń

szosa

153

brak

M5

tak

113

Marek Panowicz

Toruń

szosa

153

5h

M4

tak

114

Jacek Stalmach

Barlinek

szosa

153

10h

M4

tak

115

Henryk Stanisz

Barlinek

szosa

153

10h

M4

tak

116

Piotr Król

Przecław

szosa

153

5h

M4

tak

117

Adam Dybowski

Stargard

inny

153

brak

M4

tak

118

Adam Gucwa

Dobiegniew

inny

153

7h

M6

tak


GRUPA XIII start godz. 9.24



Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

Rower

Dystans
(km)

czas

Kat.
wiek.

Opłata

119

Jakub Głuszkowski

Wiedeń

szosa

153

5h

M2

tak

120

Piotr Rogoża

Koszalin

szosa

153

5h

M2

tak

121

Mirosław Wojda

Koszalin

szosa

153

4h

M2

tak

122

Sebastian Kabaciński

Świnoujście

szosa

153

4h

M2

tak

123

Remigiusz Skrabania

Poznań

inny

153

brak

M2

tak

124

Sławomir Withulz

Poznań

szosa

153

4h

M2

tak

125

Karol Pietrzak

Wałcz

szosa

153

brak

M2

tak

126

Krzysztof Górski

Czarne

szosa

153

4h

M2

tak

127

Wojciech Wieczorek

Szczecinek

szosa

153

4h

M2

tak

128

Arek Gaul

Szczecin

szosa

153

brak

M2


GRUPA XIV start godz. 9.26



Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

Rower

Dystans
(km)

czas

Kat.
wiek.

Opłata

129

Zdzisław Krzymiński

Sieradz

szosa

153

brak

M4

tak

130

Robert Malinowski

Trzebiatów

szosa

153

5h

M4

tak

131

Henryk Sienkiewicz

Gościno

szosa

153

5h

M4

-

132

Dariusz Paliński

Kołobrzeg

szosa

153

5h

M4

-

133

Jacek Banasiak

Kołobrzeg

szosa

153

5h

M4

134

Stanisław Maślak

Wąsosz

szosa

153

5h

M4

tak

135

Rafał Lisiak

Poznań

szosa

153

5h

M4

-

136

Marek Milewczyk

Lębork

szosa

153

5h

M4

tak

137

Czesław Wołujewicz

Poznań

szosa

153

5h

M4

tak

Zbigniew Piątkowski

Kołobrzeg

szosa

153

5h

M4

-


GRUPA XV start godz. 9.28



Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

Rower

Dystans
(km)

czas

Kat.
wiek.

Opłata

138

Urszula Zadworna

Gryfice

inny

153

6h

K4

tak

139

Elżbieta Struczyk

Warszawa

inny

153

6h

K3

tak

140

Elżbieta Dalecka

Olsztyn

inny

153

10h

K5

tak

141

Janina Kapszewicz

Gorzów Wlkp

inny

153

7h

K6

tak

142

Elżbieta Dobrochowska

Świnoujście

szosa

153

7h

K4

tak

143

Katarzyna Rzepecka

Świnoujście

szosa

153

brak

K2

tak

144

Lech Kanigowski

Słupsk

inny

153

7h

M5

tak

145

Witold Buczyński

Szczecin

inny

153

6h

M5

tak

146

Bogumił Musielak

Wolsztyn

szosa

153

brak

M4

tak

147

Piotr Doleba

Drawsko Pom.

szosa

153

5h

M4

tak


GRUPA XVI start godz. 9.30



Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

Rower

Dystans
(km)

czas

Kat.
wiek.

Opłata

148

Bronisław Nowak

Żagań

szosa

153

6h

M6

tak

149

Roland Listner

Berlin

szosa

153

5h

M6

tak

150

Antoni Pieprzyk

Gorzów Wlkp

szosa

153

brak

M6

-

151

Jan Napieraj

Rąbino

szosa

153

5h

M6

tak

152

Henryk Gardzielewski

Stargard

szosa

153

6h

M6

tak

153

Jan Kostrzewa

Świnoujście

inny

153

5h

M6

tak

154

Edward Tutkaj

Stargard

szosa

153

5h

M6

tak

155

Tadeusz Romanowicz

Szczecin

szosa

153

6h

M6

tak

156

Bronisław Krawczyk

Czempin

szosa

153

5h

M6

-

157

Stanisław Wieczorek

Świnoujście

szosa

153

7h

M6

tak

158

Edward Dąbrowski

Bojadła

szosa

153

brak

M6

tak

159

Stefan Ruszkowski

Kołobrzeg

inny

153

6h

M6

tak


GRUPA XVII start godz. 9.32



Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

Rower

Dystans
(km)

czas

Kat.
wiek.

Opłata

160

Tadeusz Stachurski

Zbójno

szosa

153

5.30h

M4

tak

161

Arkadiusz Majerski

Zawidz

inny

153

6h

M2

tak

162

Jerzy Zieliński

Sierpc

inny

153

7h

M4

tak

163

Andrzej Górkowski

Sierpc

szosa

153

8h

M4

tak

164

Maciej Sulkowski

Gozdowo

szosa

153

6h

M2

tak

165

Włodzimierz Bogucki

Sierpc

inny

153

brak

M4

tak

166

Bogumiła Piórkowska

Sierpc

inny

153

8h

K4

tak

167

Stanisław Piórkowski

Sierpc

inny

153

8h

M4

tak

168

Magdalena Ciemiecka

Sierpc

szosa

153

brak

K2

tak

169

Feliks Kondracki

Ozorowice

inny

153

8h

M5

tak


GRUPA XVIII start godz. 9.34



Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

Rower

Dystans
(km)

czas

Kat.
wiek.

Opłata

170

Grzegorz Czerwiński

Łódź

szosa

153

5h

M2

tak

171

Dominik Sipiński

Zalasewo

inny

153

6h

M2

tak

172

Sylwester Ulikowski

Drawsko Pom.

szosa

153

5h

M4

tak

173

Bartosz Bajerowicz

Stargard Szczec.

szosa

153

brak

M2

tak

174

Piotr Bajerowicz

Stargard Szczec.

szosa

153

brak

M4

tak

175

Piotr Piekarski

Białogard

inny

153

5,30h

M3

tak

176

Piotr Borszlak

Poznań

szosa

153

5h

M3

-

177

Tomasz Palus

Barlinek

szosa

153

brak

M3

tak

178

Ryszard Naglacki

Trzebiatów

szosa

153

5h

M4

-

179

Roman Woźniewicz

Trzebiatów

szosa

153

brak

M3

tak


GRUPA XIX start godz. 9.36



Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

Rower

Dystans
(km)

czas

Kat.
wiek.

Opłata

180

Jan Domagała

Sieradz

szosa

153

5h

M5

tak

181

Mirosław Kalwasiński

Włocławek

szosa

153

5h

M5

182

Jerzy Pikuła

Gorzów

szosa

153

brak

M5

tak

183

Jerzy Złotowski

Gorzów

inny

153

5h

M5

tak

184

Janusz Wierzbicki

Rąbino

szosa

153

5h

M5

tak

185

Andrzej Sierpiński

Gorzów

szosa

153

6h

M5

-

186

Jan Małek

Maszewo

szosa

153

5h

M5

187

Piotr Suchcicki

Gdynia

szosa

153

5h

M5

tak

188

Janusz Przybysz

Świdnica

szosa

153

6h

M4

tak

189

Michał Dziki

Oleśnica

szosa

153

6h

M5

tak


GRUPA XX start godz. 9.38



Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

Rower

Dystans
(km)

czas

Kat.
wiek.

Opłata

190

Roman Dąbrowski

Świdwin

szosa

153

6h

M3

tak

191

Stanisław Senejko

Szczecin

szosa

153

6h

M3

tak

192

Krzysztof Brzostek

Rumia

szosa

153

6h

M3

-

193

Grzegorz Drupka

Szczecin

inny

153

8h

M3

tak

194

Roman Szczepaniak

Leszno

inny

153

5h

M3

tak

195

Maciej Jonak

Drawsko Pom.

szosa

153

5h

M3

tak

196

Sławomir Frąckowiak

Zielona Góra

szosa

153

5h

M3

tak

197

Witold Siejka

Opole

szosa

153

5h

M4

tak

198

199

Piotr Ambroziak

Iława

szosa

153

5h

M3

-

200


TRASA 82


GRUPA XXI start godz. 9.40



Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

Rower

Dystans
(km)

czas

Kat.
wiek.

Opłata

201

Andrzej Bejnarowicz

Kołobrzeg

szosa

82

3h

M5

-

202

Piotr Nować

Kołobrzeg

inny

82

3h

M4

-

203

Krzysztof Gołębiowski

Kołobrzeg

szosa

82

3h

M3

-

204

Gerard Samol

Kołobrzeg

szosa

82

3h

M3

-

205

Artur Wasiewski

Dygowo

szosa

82

2.20h

M4

tak

206

Marek Golec

Kołobrzeg

inny

82

3h

M4

-

207

Robert Sadło

Kołobrzeg

szosa

82

3h

M4

-

208

Danuta Kaczmarek

Kołobrzeg

inny

82

3h

K4

-

209

Andrzej Glawer

Kołobrzeg

szosa

82

3h

M3

tak

210

Artur Gliszczyński

Kołobrzeg

inny

82

3.30h

M4

-


GRUPA XXII start godz. 9.42



Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

Rower

Dystans
(km)

czas

Kat.
wiek.

Opłata

211

Tomasz Kocik

Szczecin

inny

82

2,30h

M3

tak

212

Paweł Przybyś

Kołobrzeg

inny

82

3h

M3

-

213

Wojciech Sobiech

Wyrzysk

inny

82

3h

M3

tak

214

Artur Grobelny

Koszalin

inny

82

5h

M3

tak

215

Bartosz Gawroński

Kołobrzeg

inny

82

3h

M3

tak

216

Rafał Rosadziński

Leszno

inny

82

3h

M3

-

217

Piotr Sukurenko

Kołobrzeg

inny

82

brak

M3

-

218

Leszek Zawada

Łobez

inny

82

brak

M3

tak

219

Łukasz Wojtukowicz

Kołobrzeg

inny

82

5h

M2

tak

220

Piotr Gawlik

Kołobrzeg

szosa

82

brak

M2

-


GRUPA XXIII start godz. 9.44



Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

Rower

Dystans
(km)

czas

Kat.
wiek.

Opłata

221

Katarzyna Górkowska

Sierpc

szosa

82

4h

K1

tak

222

Wojciech Górkowski

Sierpc

szosa

82

4h

M1

tak

223

Joanna Domeradzka

Sierpc

szosa

82

4h

K1

tak

224

Maciej Skwara

Gdynia

szosa

82

3h

M1

-

225

Damian Zenel

Kołobrzeg

szosa

82

brak

M1

tak

226

Marek Zenel

Charzyno

szosa

82

brak

M4

tak

227

Paweł Grądek

Szczecin

szosa

82

brak

M1

-

228

Adam Kozłowski

Gdańsk

szosa

82

brak

M1

tak

229

Jędrzej Czarnecki

Frombork

szosa

82

3h

M1

tak

230

Zbigniew Git

Szczecinek

szosa

82

3h

M1

tak

231

Danuta Górkowska

Sierpc

szosa

82

4h

K4

tak

232

Hubert Zawada

Łobez

szosa

82

brak

M1

tak


GRUPA XXIV start godz. 9.46



Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

Rower

Dystans
(km)

czas

Kat.
wiek.

Opłata

233

Mikołaj Szewczyk

Poznań

szosa

82

3h

M2

tak

234

Robert Strzałkowski

Szczecin

szosa

82

3h

M2

-

235

Zbigniew Berezowski

Świnoujście

inny

82

4h

M2

tak

236

Paweł Korczyk

Kołobrzeg

inny

82

3h

M2

-

237

Robert Miklasz

Swarzędz

szosa

82

2.30h

M2

tak

238

Tomasz Buszta

Złocieniec

szosa

82

3h

M2

tak

239

Arkadiusz Kosecki

Drawsko Pom.

szosa

82

3h

M2

tak

240

Borys Chwiłkowski

Luboń

szosa

82

2.30h

M2

tak

241

Michał Winiarski

Łobez

szosa

82

brak

M2

tak

242

Ewelina Wieczorek

Szczecinek

inny

82

2.30h

K2

tak

243

Zuzanna Rosinke

Gdańsk

szosa

82

3h

K2

tak


GRUPA XXV start godz. 9.48



Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

Rower

Dystans
(km)

czas

Kat.
wiek.

Opłata

244

Alicja Mączyńska

Kołobrzeg

inny

82

7h

K4

tak

245

Agnieszka Sobieraj

Gościno

inny

82

7h

K3

-

246

Elżbieta Kanigowska

Słupsk

inny

82

5h

K5

-

247

Magda Palińska

Kołobrzeg

inny

82

7h

K4

-

248

Grzegorz Kołodziejek

Kołobrzeg

inny

82

7h

M5

tak

249

Agnieszka Trusewicz

Kołobrzeg

inny

82

7h

K3

tak

250

Michał Zientala

Kołobrzeg

inny

82

5h

M4

tak

251

Jolanta Żuraw

Lubniewice

inny

82

6h

K4

tak

252

Marzena Kwiatkowska

Kołobrzeg

inny

82

5h

K5

253

Edyta Dąbrowska

Świdwin

inny

82

5h

K3

tak

254

Danuta Adamczyk

Kołobrzeg

inny

82

brak

K4

tak

111

Dorota Leśniewska

Puck

inny

82

6h

K2

-


GRUPA XXVI start godz. 9.50



Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

Rower

Dystans
(km)

czas

Kat.
wiek.

Opłata

255

Sebastian Stapiński

Warszawa

szosa

82

3h

M3

tak

256

Piotr Maksymow

Płock

szosa

82

3h

M3

tak

257

Sylwester Stanisławski

Świnoujście

szosa

82

3h

M3

-

258

Daniel Szajna

Gdynia

szosa

82

3h

M3

tak

259

Radosław Pewniak

Drawsko Pom.

szosa

82

2.30h

M3

tak

260

Michał Kubiak

Gdańsk

szosa

82

brak

M3

-

261

Daniel Lis

Poznań

szosa

82

3h

M3

tak

262

Adam Lewandowski

Wejherowo

szosa

82

3h

M3

tak

263

Tomasz Klimczak

Stargard

szosa

82

brak

M3

tak

264

Tomasz Głuszek

Koszalin

inny

82

5h

M2

tak


GRUPA XXVII start godz. 9.52



Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

Rower

Dystans
(km)

czas

Kat.
wiek.

Opłata

265

Kinga Nowak

Żagań

szosa

82

3h

K5

tak

266

Małgorzata Gleske

Lębork

szosa

82

3h

K4

tak

267

Witold Gleske

Lębork

szosa

82

3h

M4

tak

268

Andrzej Nawrocki

Szczecin

szosa

82

3h

M4

-

269

Waldemar Wojsznis

Stargard

szosa

82

3h

M4

-

270

Zenon Tarnawski

Świnoujście

inny

82

3h

M5

tak

271

Adam Wesołowski

Świnoujście

inny

82

3h

M5

tak

272

Krzysztof Oliwa

Koszalin

inny

82

3h

M5

tak

273

Eugeniusz Błaszczyk

Koszalin

inny

82

3h

M6

tak

274

Antoni Bazyliński

Mścice

inny

82

3h

M6

tak


GRUPA XXVIII start godz. 9.54



Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

Rower

Dystans
(km)

czas

Kat.
wiek.

Opłata

275

Mirosław Winiarski

Łobez

szosa

82

3h

M4

tak

276

Zbigniew Buzanowski

Brześć Kujawski

szosa

82

brak

M4

tak

277

Krzysztof Kabaciński

Świnoujście

szosa

82

2.20h

M4

tak

278

Tadeusz Słomski

Koszalin

szosa

82

3h

M4

tak

279

Zbigniew Kawka

Kołobrzeg

szosa

82

3h

M4

tak

280

Andrzej Zenel

Kołobrzeg

inny

82

3h

M4

-

281

Henryk Kozłowski

Szczecin

szosa

82

3h

M5

-

282

Krzysztof Cudny

Warszawa

szosa

82

3h

M4

-

283

Jacek Styburski

Norwegia

szosa

82

2.30h

M4

tak

284

Dariusz Bielenis

Świnoujście

szosa

82

3h

M4

-


GRUPA XXIX start godz. 9.56



Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

Rower

Dystans
(km)

czas

Kat.
wiek.

Opłata

285

Andrzej Kustra

Białogard

inny

82

4h

M4

tak

286

Krzysztof Michalak

Szczecin

inny

82

3h

M4

tak

287

Andrzej Krepsztul

Białogard

szosa

82

4h

M5

tak

288

Jan Domasławski

Stanomino

szosa

82

4h

M5

tak

289

Zbigniew Sielecki

Bialogard

inny

82

4h

M5

tak

290

Ryszard Paka

Białogard

szosa

82

4h

M6

tak

291

Jan Ulikowski

Zarańsko

szosa

82

3h

M6

tak

292

Józef Pożarlik

Koszalin

szosa

82

3h

M6

tak

293

Eugeniusz Paszkaniak

Resko

szosa

82

3h

M6

-

294

Bodo Rejman

Świnoujście

szosa

82

5h

M6

tak

295

Zbigniew Betscher

Złotów

szosa

82

3h

M5

tak


GRUPA XXX start godz. 9.58



Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

Rower

Dystans
(km)

czas

Kat.
wiek.

Opłata

296

Piotr Mądre

Lębork

szosa

82

brak

M5

tak

297

Stanisław Słomian

Bogdaniec

inny

82

3h

M5

-

298

Tadeusz Wojdowski

Stargard

szosa

82

3h

M5

tak

299

Eugeniusz Tymczuk

Choszczno

szosa

82

brak

M5

tak

300

Marek Miedzierski

Szczecin

szosa

82

3h

M5

tak

301

Piotr Mądry

Lębork

szosa

82

brak

M5

-

302

Lucjan Sitarczyk

Święciechowa

inny

82

4h

M5

tak

303

Eugeniusz Kulesza

Gryfice

szosa

82

3h

M5

tak

304

Kazimierz Łopata

Łobez

szosa

82

3h

M5

tak

305

Karol Plesiewicz

Wałcz

szosa

82

3h

M5

tak

306

Ryszard Borysiewicz

Koszalin

szosa

82

5h

M5

tak


GRUPA XXXI start godz. 10.00









Lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

Rower

Dystans
(km)

czas

Kat.
wiek.

Opłata

307

Zbigniew Zięba

Mosty

szosa

82

3h

M5

tak

308

Czesław Michalak

Kołobrzeg

szosa

82

3h

M5

-

309

Andrzej Gall

Kołobrzeg

szosa

153

6h

M4

tak

310

Włodzimierz Biłat

Kołobrzeg

inny

153

7h

M5

-

311

Zbigniew Pierzchała

Stargard Szcz.

inny

82

4h

M4

tak

312

Maciej Chmielewski

Stargard Szcz.

szosa

82

2h

M3

tak

313

Piotr Chmielewski

Stargard Szcz.

szosa

82

2h

M3

tak

314

Donata Laskowska

Poznań

inny

82

5h

K5

-

315

Barbara Ciesak

Kołobrzeg

szosa

82

5h

K2

-

316

Andrzej Maziarz

Połczyn-Zdrój

inny

82

3h

M5

-

317

Agnieszka Zyn

Świdnica

inny

82

brak

K2

-


www.supermaraton.org       Supermaraton Rowerowy Gryfland  Trzebnicki Maraton Rowerowy  Leszczyński Maraton Rowerowy  Pętla Drawska - Choszczeński Maraton Rowerowy  Pętla Beskidzka - Istebna  Pętla Karkonosko-Izerska  Łobeski Maraton Rowerowy  Supermaraton - Klasyk Kłodzki  Gorzowski Maraton Rowerowy  Supermaraton Rowerowy - Jeziorak Tour Iława  Supermaraton Rowerowy - Šwinoujťcie
Promy: Szwecja - Polska - Dania, Polferries - największe linie promowe w Polsce.

Sponsor


III Kołobrzeski Maraton Rowerowy
© 2008 Wiesław Pawlik