Uczestnicy

Lp. Imię Nazwisko Rocznik Miasto Nazwa Klubu Dystans Wpłata
1. Jerzy Złotowski 1949 Gorzów Wlkp TKKF Zbyszko 260 km Tak
2. Janina Kapszewicz 1946 Gorzów Wlkp Piast Chociwel 155 km Tak
3. Andrzej Gall 1958 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 260 km Tak
4. Leszek Paradowski 1965 Drawsko Pomorskie niezrzeszony 80 km Nie
5. Alexander Palucki 1964 Berlin niezrzeszony 260 km Nie
6. Kamil Chwistecki 1981 Świnoujście KS Uznam Świnoujście 260 km Tak
7. Marek Płóciennik 1953 Oborniki Śląskie Szerszenie 260 km Tak
8. Waldemar Seń 1957 Kołobrzeg niezrzeszony 80 km Tak
9. Krzysztof Zaborowski 1953 Kędzierzyn-Koźle niezrzeszony 260 km Tak
10. Eugeniusz Gostomczyk 1952 Łobez Łobeski Klub Rowerowy
11. Zenon Tarnawski 1951 Świnoujście KS Uznam Świnoujście 80 km Tak
12. Jacek Banasiak 1961 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 155 km Nie
13. Grażyna Kobla 1958 Pruszków niezrzeszona 80 km Nie
14. Waldemar Kobla 1957 Pruszków niezrzeszony 260 km Nie
15. Krzysztof Potocki 1948 Warszawa niezrzeszony 260 km Tak
16. Grzegorz Kowal 1985 Wrocław KTK Rewor Wrocław 260 km Nie
17. Bodo Rejmann 1944 Świnoujście KS Uznam Świnoujście 260 km Tak
18. Stanisław Wieczorek 1947 Świnoujście KS Uznam Świnoujście 260 km Tak
19. Mirosław Pietrzak 1969 Szczecin niezrzeszony 260 km Tak
20. Mieczysław Pietrzak 1943 Szczecin niezrzeszony 260 km Tak
21. Adam Misiuk 1951 Wrocław niezrzeszony 260 km Nie
22. Zenon Janiak 1957 Trzebnica Szerszenie 260 km Nie
23. Mirosław Wojda 1979 Koszalin niezrzeszony 260 km Nie
24. Cezary Dobrochowski 1963 Świnoujście KS Uznam Świnoujście 260 km Tak
25. Jarosław Kubiak 1978 Bydgoszcz niezrzeszony 260 km Nie
26. Alicja Mączyńska 1962 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 80 km Tak
27. Jolanta Malinowska 1960 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 80 km Tak
28. Marzena Kwiatkowska 1955 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 80 km Nie
29. Henryk Sienkiewicz 1966 Gościno KTC Kołobrzeg 155 km Nie
30. Ryszard Borysiewicz 1952 Koszalin KTC Koszalin 80 km Tak
31. Tomasz Felcyn 1969 Chodzież Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe 155 km Nie
32. Ryszard Błażewicz 1964 Zielona Góra Firma Spruch 260 km Nie
33. Andrzej Kołodziejczyk 1959 Warszawa niezrzeszony 260 km Tak
34. Zbigniew Ikwanty 1963 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 80 km Tak
35. Paweł Przybyś 1970 Kołobrzeg niezrzeszony 80 km Tak
36. Maciej Oleksy 1978 Koszalin niezrzeszony 260 km Nie
37. Roman Krupa 1950 Gryfice Masters Gryfice 260 km Tak
38. Mariusz Truszkiewicz 1967 Gryfino niezrzeszony 260 km Tak
39. Andrzej Sieradzki 1954 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 155 km Tak
40. Manuel Johnen Berlin Beltig Fiets 260 km Nie
41. Grzegorz Grabiec 1972 Jelenia Góra Intersport Team AZS Politechnika W-w 260 km Tak
42. Mirosław Kielnik 1958 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 155 km Nie
43. Henryk Huzar 1951 Pniewy Huzar Team 260 km Nie
44. Wojciech Wieczorek 1982 Szczecinek Moc Masters Szczecinek 80 km Tak
45. Marcin Kumosa 1975 Warszawa FastFoot 155 km Nie
46. Piotr Kumosa 1985 Warszawa FastFoot 155 km Nie
47. Grzegorz Stachowiak 1951 Gryfice Masters Gryfic 260 km Tak
48. Eugeniusz Paszkaniak 1936 Resko Gmina Resko 80 km Tak
49. Małgorzata Rajczyba 1965 Wrocław KTK Rewor 260 km Tak
50. Eugeniusz Walczak 1965 Łobez niezrzeszony 260 km Tak
51. Zbigniew Pierzchała 1961 Stargard Szczeciński Stargard 80 km Tak
52. Witold Żelazny 1960 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 155 km Nie
53. Stanisław Jutel 1951 Trzebiatów Masters Gryfice 155 km Tak
54. Zdzisław Nowak 1936 Świnoujście KS Uznam Świnoujście 80 km Tak
55. Paweł Korczyk 1981 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 80 km Nie
56. Adam Wesołowski 1948 Świnoujście KS Uznam Świnoujście 80 km Tak
57. Jan Kostrzewa 1938 Świnoujście KS Uznam Świnoujście 80 km Tak
58. Marek Lignowski 1967 Mrzeżyno niezrzeszony 80 km Tak
59. Małgorzata Sukurenko 1976 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 80 km Tak
60. Stefan Ruszkowski 1936 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 155 km Tak
61. Adam Gucwa 1947 Dobiegniew TTKF Bogdaniec 155 km Tak
62. Marek Pomirko 1969 Szczecin niezrzeszony 260 km Tak
63. Ireneusz Kurdziel 1973 Krzeszowice niezrzeszony 260 km Nie
64. Zbigniew Piątkowski 1963 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 80 km Nie
65. Andrzej Gryckiewicz 1961 Łeba LTS Lębork 260 km Tak
66. Robert Fijałkowski 1974 Bytów Baszta Bytów 260 km Nie
67. Urszula Zadworna 1964 Gryfice Masters Gryfice 80 km Tak
68. Marek Zadworny 1961 Gryfice Masters Gryfice 155 km Tak
69. Stefan Geba 1945 Krzyż Dynamo Krzyż 260 km Tak
70. Jan Ambroziak 1942 Słubice niezrzeszony 260 km Tak
71. Dariusz Kaczmarczyk 1978 Olsztyn niezrzeszony 155 km Nie
72. Urszula Zaborowska 1952 Kędzierzyn-Koźle niezrzeszony 80 km Tak
73. Marek Ragus 1963 Sulechów niezrzeszony 155 km Nie
74. Paweł Mroczkowski 1970 Sulechów niezrzeszony 155 km Nie
75. Remigiusz Rolski 1973 Świdnica niezrzeszony 260 km Nie
76. Witold Buczyński 1952 Szczecin niezrzeszony 260 km Tak
77. Grzegorz Gązwa 1965 Brodnica niezrzeszony 260 km Tak
78. Adam Woelk 1985 Mojusz LTS Lębork 260 km Tak
79. Wiesław Rusak 1958 Świnoujście KS UZNAM Świnoujście 155 km Nie
80. Roman Przychódzko 1968 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 155 km Nie
81. Piotr "rebe" Zieliński 1955 Włocławek WTR Włocławek 80 km Tak
82. Sławomir Przyklęk 1973 Kwidzyn niezrzeszony 155 km Tak
83. Izabela Tamilowska 1987 Toruń niezrzeszona 155 km Nie
84. Piotr Borszlak 1968 Poznań niezrzeszony 155 km Tak
85. Tomasz Marchel 1989 Solec Kujawski niezrzeszony 155 km Tak
86. Leszek Marchel 1961 Solec Kujawski KMW Solec Kujawski 155 km Tak
87. Jan Zwierzykowski 1947 Police niezrzeszony 80 km Nie
88. Andrzej Tośko 1953 Szczecinek WK PTTK "Wiarusy" Szczecinek 80 km Tak
89. Zbigniew Skonieczny 1963 Szczecinek WK PTTK "Wiarusy" Szczecinek 80 km Tak
90. Artur Śledziński 1975 Poznań niezrzeszony 260 km Nie
91. Jan Domagała 1955 Sieradz Tubądzin Team 155 km Tak
92. Ryszard Karolczyk 1955 Kalisz niezrzeszony 260 km Tak
93. Wojciech Jaśniewicz 1979 Swarzędz niezrzeszony 260 km Tak
94. Erwin Siodłak 1960 Wałbrzych KKZK Duszniki Zdrój 260 km Tak
95. Mateusz Rozmiarek 1985 Poznań AZS Politechnika Poznańska, AKTR Cyklista 80 km Nie
96. Beata Tulimowska 1965 Włocławek WTR Włocławek 155 km Tak
97. Marian Babilas 1947 Rybnik S.E.K.S. 155 km Tak
98. Krzysztof Gązwa 1963 Świecie Nad Osą niezrzeszony 260 km Tak
99. Piotr Żychski 1967 Kołobrzeg niezrzeszony 80 km Nie
100. Lech Kanigowski 1954 Słupsk niezrzeszony 155 km Tak
101. Zbigniew Zięba 1954 Mosty niezrzeszony 155 km Tak
102. Łukasz Rojewski 1980 Włocławek WTR Włocławek 260 km Tak
103. Piotr Nować 1963 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 80 km Nie
104. Dariusz Trytek 1982 Rewal niezrzeszony 80 km Nie
105. Stanisław Senejko 1969 Szczecin VW-AUDI Szczecin 155 km Tak
106. Edward Tutkaj 1942 Stargard Szczeciński IKK Stargard 155 km Tak
107. Eugeniusz Koralewski 1947 Wolsztyn niezrzeszony 155 km Tak
108. Łukasz Tupko 1973 Murowana Goślina niezrzeszony 155 km Tak
109. Elżbieta Kanigowska 1953 Słupsk niezrzeszony 80 km Tak
110. Andrzej Krepsztul 1951 Białogard BTC "Orzeł" Białogard 155 km Tak
111. Bartosz Gawroński 1973 Kołobrzeg niezrzeszony 155 km Tak
112. Damian Pikuła 1987 Szczecin GONIEC Szczecin 260 km Tak
113. Tadeusz Wojdowski 1954 Stargard Szczeciński TTRiR Stargard Szczeciński 80 km Tak
114. Sebastian Migalski 1975 Gryfice Masters Gryfice 260 km Nie
115. Tomasz Milewski 1960 Włocławek WTR Włocławek 80 km Tak
116. Krzysztof Michalak 1964 Szczecin Turowski Rowery Szczecin 80 km Tak
117. Mikołaj Szewczyk 1984 Poznań niezrzeszony 80 km Tak
118. Adam Ossowski 1953 Bydgoszcz Grupa Bankietowa Bydgoszcz/td> 260 km Nie
119. Marek Golec 1963 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 260 km Nie
120. Łańcucki Krzysztof 1949 Wrocław REWOR Wrocław 260 km Tak
121. Irena Kosińska 1957 Wrocław REWOR Wrocław 260 km Tak
122. Tomasz Cichocki 1967 Warszawa niezrzeszony 155 km Tak
123. Beata Tamiłowska 1974 Toruń niezrzeszona 260 km Nie
124. Jakub Waliszewski 1987 Poznań Rowery-Małgośka 80 km Nie
125. Wacław Żurakowski 1946 Świebodzin niezrzeszony 260 km Tak
126. Andrzej Wysokiński 1951 Szczecin niezrzeszony 155 km Tak
127. Andrzej Binkowski 1955 Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska 260 km Tak
128. Andrzej Jaroszonek 1955 Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska 260 km Tak
129. Bernard Gubała 1944 Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska 260 km Tak
130. Paweł Połypońko 1976 Mostkowo Barlinecka Grupa Kolarska 260 km Nie
131. Jacek Stalmach 1966 Barlinek Barlinecka Grupa Kolarska 260 km Tak
132. Jan Chudala Leichlingen RSC Langenfeld 260 km Nie
133. Grzegorz Kołodziejek 1952 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 155 km Tak
134. Agnieszka Trusewicz 1973 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 80 km Tak
135. Mirosław Żabkiewicz 1955 Przybiernów Kijanka 260 km Tak
136. Kazimierz Zawadzki 1952 Gorzów Wlkp. niezrzeszony 80 km Tak
137. Jerzy Ścibisz 1955 Szczecin eXtremalna Sobota 260 km Tak
138. Jacek Olszewski 1970 Włocławek WTR Włocławek 155 km Tak
139. Jacek Witek 1990 Koszalin KBC Koszalin 80 km Nie
140. Marcin Szymaniak 1976 Włocławek WTR Włocławek 80 km Tak
141. Jan Kowalewski 1945 Świnoujście UZNAM Świnoujście 260 km Tak
142. Zuzanna Rosinke 1989 Gdańsk YMCA Gdynia 80 km Tak
143. Artur Wasiewski 1967 Dygowo 8. Flotylla Obrony Wybrzeża Świnoujście 80 km Tak
144. Tadeusz Zagdanski 1942 Stargard Szczeciński LKK Stargard Szczec. 80 km Nie
145. Piotr Suchcicki 1955 Gdynia niezrzeszony 155 km Nie
146. Robert Janik 1964 Leszno IMAGIS 260 km Tak
147. Leszek Bulski 1959 Piastów Piastowskie Towarzystwo Rowerowe 260 km Tak
148. Krzysztof Czarnota 1961 Skarżysko - Kam STC Skarżysko - Kam 260 km Tak
149. Mirosław Bąk 1955 Skarżysko - Kam STC Skarżysko - Kam 80 km Tak
150. Stanisław Zieliński 1954 Skarżysko - Kam STC Skarżysko - Kam 80 km Tak
151. Wiesław Mirolewicz 1966 Włocławek WTR Włocławek 260 km Tak
152. Tadeusz Stepnowski 1940 Nowa Sól ktk.turkot 260 km Tak
153. Jarosław Madejski 1968 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 155 km Nie
154. Sławomir Szauliński 1956 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 155 km Nie
155. Piotr Wojciechowski 1965 Włocławek WTR Włocławek 155 km Tak
156. Jan Napieraj 1945 Rąbino BTC "ORZEŁ" Białogard 155 km Tak
157. Ryszard Parka 1946 Białogard BTC "ORZEŁ" Białogard 80 km Tak
158. Marcin Wiliński 1982 Włocławek WTR Włocławek 260 km Tak
159. Mateusz Jaśniewicz 1987 Swarzędz niezrzeszony 260 km Tak
160. Czesław Sosnowski 1956 Kołobrzeg "Ikar" 80 km Nie
161. Krystyna Sosnowska 1959 Kołobrzeg "Ikar" 80 km Nie
162. Danuta Adamczyk 1958 Kołobrzeg "Ikar" 80 km Tak
163. Andrzej Sierpiński 1955 Gorzów Wlkp. niezrzeszony 80 km Tak
164. Stanisław Słomian 1954 Bogdaniec Cyklista 80 km Tak
165. Jerzy Pikuła 1957 Gorzów Wlkp. Cyklista 80 km Tak
166. Artur Ćmiel 1990 Białogard BTC "ORZEŁ" Białogard 155 km Tak
167. Janusz Wierzbicki 1955 Rąbino BTC "ORZEŁ" Białogard 155 km Tak
168. Jacek Janowicz 1962 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 80 km Tak
169. Jacek Rydzewski 1961 Swarzędz niezrzeszony 155 km Nie
170. Zbigniew Kochan Szczecin niezrzeszony 80 km Tak
171. Radosław Staniewski 1961 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 155 km Tak
171. Waldemar Bubel 1977 Elbląg niezrzeszony 155 km Tak
173. Mirosław Turkiewicz 1964 Szczecin ENEA 80 km Tak
174. Romana Turkiewicz 1963 Szczecin ENEA 80 km Tak
175. Marek Gruczyński 1966 Poznań niezrzeszony 80 km Tak
176. Mirosław Janiak 1959 Trzebnica Szerszenie Trzebnica 260 km Nie
177. Edward Dąbrowski 1942 Bojadła niezrzeszony 155 km Nie
178. Grzegorz Bordoszewski 1959 Szczecinek Moc Masters Szczecinek 260 km Nie
179. Waldemar Skiba 1953 Szczecinek Moc Masters Szczecinek 260 km Nie
180. Urszula Majchrzak 1971 Bolesławiec niezrzeszona 80 km Nie
181. Wiktoria Majchrzak 1991 Bolesławiec niezrzeszon1 80 km Nie
182. Radek Pewniak 1968 Drawsko Pom. niezrzeszony 80 km Tak
183. Michał Zgoła 1980 Luboń Akademicki Klub Turystyki Rowerowej "CYKLISTA" 80 km Tak
184. Andrzej Głowacki 1980 Elbląg niezrzeszony 260 km Tak
185. Piotr Chmielewski 1976 Stargard Szczeciński Aris Auto 80 km Nie
168. Przemysław Kusztykiewicz 1987 Dobrzany Aris Auto 80 km Nie
187. Maciej Chmielewski 1972 Stargard Szczeciński Aris Auto 80 km Nie
188. Feliks Kondracki 1948 Ozorowice Galeria Sylwia 155 km Tak
189. Adam Kaliszewski 1963 Poznań MPK Poznań 260 km Tak
190. Jakub Krzyżak 1983 Gdynia Sunn-MTBChallenge.com 155 km Nie
191. Grzegorz Gajdzis 1978 Zielona Góra Lubuszanie Zielona Góra 260 km Tak
192. Romuald Wicher 1956 Jaśiń niezrzeszony 155 km Tak
193. Łukasz Janek 1984 Poznań niezrzeszony 155 km Tak
194. Andrzej Wysłouch 1954 Włocławek WTR Włocławek 155 km Tak
195. Lech Chwieralski 1935 Szczecin niezrzeszony 80 km Nie
196. Marian Floroń Kołobrzeg niezrzeszony 80 km Nie
197. Przemysław Kaczmarek 1968 Kołobrzeg KTC Kolobrzeg 155 km Tak
198. Katarzyna Rzepecka 1987 Świnoujście KS UZNAM Świnoujście 260 km Tak
199. Sebastian Kabaciński 1980 Świnoujście KS UZNAM Świnoujście 155 km Tak
200. Michał Wysłouch 1984 Włocławek YMCA Gdynia 260 km Tak
201. Sylwester Ulikowski 1962 Drawsko Pomorskie niezrzeszony 155 km Tak
202. Bartosz Bajerowicz 1988 Stargard Szczeciński niezrzeszony 155 km Tak
203. Piotr Bajerowicz 1963 Stargard Szczeciński niezrzeszony 155 km Tak
204. Krzysztof Kamocki 1968 Łódź CykloManiak 260 km Tak
205. Paweł Sekulski 1971 Sierpc DYNAMO Sierpc 260 km Tak
206. Marek Tomziński 1955 Kołobrzeg niezrzeszony 80 km Tak
207. Adam Filipek 1976 Sieradz Tubądzin Team 260 km Tak
208. Zbigniew Kawka 1959 Kołobrzeg niezrzeszony 80 km Nie
209. Grzegorz Wołoszyn 1956 Trzebnica Szerszenie Trzebnica 260 km Nie
210. Maciej Skwara 1991 Gdynia YMCA - Gdynia 80 km Nie
211. Ewa Matuszewska 1960 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 155 km Tak
212. Beniamin Chwistecki 1991 Świnoujście KS UZNAM Świnoujście 155 km Tak
213. Andrzej Chwistecki 1959 Świnoujście KS UZNAM Świnoujście 80 km Tak
214. Sebastian Stapiński 1977 Warszawa niezrzeszony 80 km Nie
215. Krzysztof Gościński 1962 Złocieniec niezrzeszony 80 km Nie
216. Wlodzimierz Bogucki 1958 Sierpc DYNAMO Sierpc 155 km Tak
217. Roman Dąbrowski 1968 Świdwin niezrzeszony 80 km Nie
218. Marek Konitz 1979 Gdańsk niezrzeszony 260 km Tak
219. Radosław Roszkowiak 1987 Kołobrzeg niezrzeszony 155 km Nie
220. Danuta Kaczmarek 1967 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 80 km Nie
221. Jacek Goliński 1955 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 155 km Tak
222. Mirosław Romik 1960 Kęty niezrzeszony 260 km Tak
223. Zbigniew Spaltenstein 1948 Gorzów Wlkp. GKR Cyklista 260 km Tak
224. Grażyna Spaltenstein 1954 Gorzów Wlkp. GKR Cyklista 80 km Nie
225. Adam Litarowicz 1959 Drawsko Pomorskie niezrzeszony 260 km Tak
226. Jacek Styburski 1965 Drawsko Pomorskie niezrzeszony 80 km Nie
227. Karol Pietrzak 1985 Wałcz WKTR 80 km Tak
228. Leszek Ostrowski 1951 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 80 km Tak
229. Tomasz Ignasiak 1969 Zielona Góra Lubuszanie 73 80 km Tak
230. Irena Sudoł 1962 Skoczów niezrzeszona 155 km Tak
231. Zdzisław Koncki 1947 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 80 km Nie
232. Tomasz Widuchowski 1977 Gdańsk Pomorska Grupa Rowerowa 260 km Tak
233. Karol Radzimski 1954 Szczecin Trygław 80 km Nie
234. Robert Rusek 1989 Szczecin Trygław 80 km Nie
235. Grzegorz Niewęgłowski 1987 Szczecin Trygław 80 km Nie
236. Adrian Waleriańczyk 1991 Szczecin Trygław 80 km Nie
237. Łukasz Kuć 1984 Szczecin Trygław 80 km Nie
238. Natalia Jedrzejczyk 1992 Szczecin Trygław 80 km Nie
239. Wojciech Jedrzejczyk 1964 Szczecin Trygław 80 km Nie
240. Roman Ciechański 1954 Łobez Łobeski Klub Rowerowy 260 km Nie
241. Elwira Stawska 1971 Łobez Łobeski Klub Rowerowy 260 km Nie
241. Paweł Hołownia 1991 Złocieniec niezrzeszony 80 km Tak
243. Bogdan Igliński 1960 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 155 km Nie
244. Lech Pawelec 1949 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 80 km Nie
245. Andrzej Nawrocki 1961 Szczecin niezrzeszony 80 km Nie
246. Jan Ferdyn 1942 Ustroń niezrzeszony 155 km Tak
247. Krzysztof Gołębiowski 1970 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 80 km Nie
248. Włodzimierz Biłat 1953 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 80 km Tak
249. Andrzej Bejnarowicz 1951 Grzybowo KTC Kołobrzeg 80 km Nie
250. Stanisław Piórkowski 1958 Sierpc DYNAMO Sierpc 155 km Tak
251. Bogumiła Piórkowska 1960 Sierpc DYNAMO Sierpc 155 km Tak
252. Michał Mieczkowski 1959 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 155 km Nie
253. Marek Miedzierski 1952 Szczecin Raft-Service 80 km Tak
254. Andrzej Przychodzko 1943 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 80 km Nie
255. Robert Nowak 1962 Lipnik niezrzeszony 80 km Nie
256. Jan Ulikowski 1945 Drawsko Pomorskie niezrzeszony 80 km Tak
257. Marek Kowalski 1950 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 80 km Nie
258. Adam Dybowski 1962 Stargard Szczeciński niezrzeszony 80 km Nie
259. Janusz Wysocki 1946 Stargard Szczeciński Stargard 80 km Nie
260. Zdzisław Kalinowski Choszczno niezrzeszony 260 km Tak
261. Romek Gaca 1981 Świecie niezrzeszony 155 km Tak
262. Stanisław Piątek 1958 Kraków niezrzeszony 80 km Nie
263. Joanna Piórkowska 1990 Sierpc Dynamo Sierpc 155 km Tak
264. Anna Feltynowska 1984 Sierpc Dynamo Sierpc 260 km Tak
265. Łukasz Kruszewski 1989 Sierpc Dynamo Sierpc 260 km Tak
266. Arkadiusz Majerski 1990 Zawidz Dynamo Sierpc 155 km Tak
267. Jerzy Leśniak 1929 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 80 km Tak
268. Maciej Sulkowski 1986 Gozdowo Dynamo Sierpc 155 km Tak
269. Andrzej Górkowski 1963 Sierpc Dynamo Sierpc 260 km Tak
270. Robert Sadło 1966 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 80 km Nie
271. Dariusz Bielenis 1967 Świnoujście KS UZNAM Świnoujście 155 km Nie
272. Jan Małek 1955 Maszewo niezrzeszony 80 km Tak
273. Zdzisław Krzymiński 1962 Sieradz Tubądzin Team 155 km Tak
274. Arek Bijak 1973 Chocicza niezrzeszony 155 km Tak
275. Dawid Ciechanowski 1990 Świnoujście KS UZNAM Świnoujście 260 km Tak
276. Grzegorz Buraczyński 1957 Oleśnica niezrzeszony 260 km Tak
277. Danuta Górkowska 1963 Sierpc Dynamo Sierpc 155 km Tak
278. Katarzyna Górkowska 1991 Sierpc Dynamo Sierpc 155 km Tak
279. Wojciech Górkowski 1993 Sierpc Dynamo Sierpc 260 km Tak
280. Dariusz Hajac 1963 Goleniów DABO Goleniów 155 km Nie
281. Marek Wróbel 1963 Trzebownisko niezrzeszony 260 km Nie
282. Waldemar Kapałczyński 1952 Gorzów Wlkp GKR "Cyklista" 80 km Nie
283. Piotr Rogoża 1978 Koszalin niezrzeszony 155 km Nie
284. Jerzy Macioszek 1950 Piła Tur-Plast 155 km Nie
285. Jan Dymecki 1948 Czaplinek Tur-Plast 155 km Nie
286. Małgorzata Zygmunt 1974 Leszno IMAGIS 80 km Nie
287. Eugeniusz Tymczuk 1956 Choszczno niezrzeszony 80 km Tak
288. Magdalena Ciemiecka 1990 Sierpc Dynamo Sierpc 155 km Tak
289. Piotr Pietrzkiewicz 1981 Kołobrzeg niezrzeszony 155 km Tak
290. Lukasz Wojtukowicz 1981 Kołobrzeg niezrzeszony 80 km Tak
291. Adam Lewandowski 1972 Wejherowo niezrzeszony 80 km Tak
292. Rafał Sadek 1976 Poznań niezrzeszony 260 km Tak
293. Mirosław Winiarski 1960 Łobez niezrzeszony 80 km Tak
294. Michał Winiarski 1988 Łobez niezrzeszony 80 km Tak
295. Adam Winiarski 1993 Łobez niezrzeszony 80 km Tak
296. Jerzy Marek Barcz 1956 Sieradz Tubądzin 155 km Tak
297. Roland Listner Berlin SC Berlin 155 km Tak
298. Jan Łuszkiewicz 1951 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 80 km Nie
299. Wojciech Dudkowski 1983 Sierpc Dynamo Sierpc 260 km Nie
300. Michał Józkowicz Jaworzno Brunox BP System Racing Team 155 km Nie
301. Mieczysław Rynkiewicz 1948 Szczecinek Moc Masters Szczecinek 260 km Nie
302. Antoni Monach 1953 Gorzów Wlkp. GKR "Cyklista" 80 km Tak
303. Krystyna Monach 1955 Gorzów Wlkp. GKR "Cyklista" 80 km Tak
304. Krzysztof Gajdzica 1960 Koszalin Maturzyści Koszalin 80 km Nie
305. Tomasz Palus 1977 Barlinek niezrzeszony 80 km Tak
306. Michał Olszewski 1986 Barlinek niezrzeszony 80 km Tak
307. Przemysław Skałecki 1983 Barlinek niezrzeszony 80 km Tak
308. Marek Rosiński 1981 Gdańsk niezrzeszony 155 km Tak
309. Bogumiła Leśniak 1954 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 80 km Tak
310. Marek Hok 1953 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 80 km Nie
311. Bożena Jarząbek 1953 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 80 km Tak
312. Michał Zientala 1966 Kołobrzeg niezrzeszony 80 km Nie
313. Artur Gliszczyński 1967 Kołobrzeg MOSiR Team 80 km Nie
314. Artur Dudziak 1971 Leszno BIKEFUN 155 km Tak
315. Dariusz Krawczyk 1949 Wrocław niezrzeszony 260 km Tak
316. Wiesław Robaczyński 1949 Kołobrzeg Bicykl Kołobrzeg 80 km Nie
317. Jacek Uniewski 1974 Kołobrzeg niezrzeszony 80 km Nie
318. Rafał Grzegorzewski 1974 Bydgoszcz niezrzeszony 80 km Tak
319. Sylwester Stanisławski 1973 Świnoujście niezrzeszony 155 km Tak
320. Ryszard Frankowski 1943 Drezdenko Jednoślad Drezdenko 260 km Tak
321. Małgorzata Bielenis 1970 Świnoujście niezrzeszony 80 km Nie
322. Łukasz Zyskowski 1988 Koszalin ForumRowerowe.pl 80 km Nie
323. Anna Maria Włodarczyk 1975 Jelenia Góra Intersport AZS PWr 80 km Nie
324. Andrzej Glawer 1969 Kołobrzeg niezrzeszony 80 km Tak
325. Paweł Pałuczak 1987 Koszalin ForumRowerowe.pl 80 km Nie
326. Michał Olejniczak 1979 Pogórze - Gm. Kosakowo niezrzeszony 80 km Nie
327. Małgorzata Janoszek 1957 Grzybowo Bicykl Kołobrzeg 80 km Tak
328. Ryszard Brzozowski 1946 Sławno niezszeszony 80 km Nie
327. Piotr Brzozowski 1984 Sławno "ROWEX" Sławno 80 km Nie
330. Ryszard Norek 1951 Sławno "ROWEX" Sławno 80 km Nie

Zmiany w zgłoszeniach, korekty, uwagi - email: reklama@tkk.pl
Uczestnicy są wprowadzani na bieżąco w dni robocze.

Aktualizacje na pozycjach nr: 22, 85, 86, 94, 153, 184.
Zmiany na pozycjach nr: 4, 41, 44, 53, 55, 91, 95, 99, 124, 144, 145, 146, 209, 215, 220, 286.






|[ Projekt i wykonanie Krystian Hnitecki © 2007 ]|