Grupy Startowe

Grupa I

Nr Imię i Nazwisko Miejscowość Kat. Dyst. Rower Wpis. Grupa

GRUPA NR 1 Start: godz. 9.00
1 ANDRZEJ GRYCKIEWICZ ŁEBA M-4 260 SZOSA

2 WALDEMAR SKIBA SZCZECINEK M-5 260 SZOSA

3 ADAM WOELK MOJUSZ M-2 260 SZOSA

4 ANDRZEJ JAROSZONEK BARLINEK M-5 260 SZOSA

5 ADAM FILIPEK SIERADZ M-3 260 SZOSA

6 GRZEGORZ BORDOSZEWSKI SZCZECINEK M-4 260 SZOSA

7 STEFAN GEBA KRZYŻ M-6 260 SZOSA

8 REMIGIUSZ ROLSKI ŚWIDNICA M-3 260 SZOSA

9 TADEUSZ STEPNOWSKI NOWA SÓL M-6 260 SZOSA

10 KRZYSZTOF KAMOCKI ŁÓDŹ M-3 260 INNY

11 ANDRZEJ BINKOWSKI BARLINEK M-5 260 SZOSA

12 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POM. M-4 260 SZOSA

13 ZDZISŁAW KALINOWSKI CHOSZCZNO M-4 260 SZOSA

14 TOMASZ WIDUCHOWSKI GDAŃSK M-2 260 SZOSA

15 MIROSŁAW ROMIK KĘTY M-4 260 SZOSA

GRUPA NR 2 Start: godz. 9.05
16 BEATA TAMIŁOWSKA TORUŃ K-3 260 INNY

17 KRZYSZTOF POTOCKI WARSZAWA M-5 260 INNY

18 ANDRZEJ KOŁODZIEJCZYK WARSZAWA M-4 260 SZOSA

19 DAWID CIECHANOWSKI ŚWINOUJŚCIE M-1 260 INNY

20 GRZEGORZ BURACZYŃSKI OLEŚNICA M-4 260 INNY

22 STANISŁAW WIECZOREK ŚWINOUJŚCIE M-5 260 INNY

23 BODO REJMAN ŚWINOUJŚCIE M-6 260 INNY

24 JAN CHUDAŁA LEICHLINGEN M-5 260 SZOSA

25 ALEXANDER PALUCKI BERLIN M-4 260 SZOSA

26 MANUEL JOHNEN BERLIN M- 260 SZOSA

27 JAN AMBROZIAK SŁUBICE M-6 260 INNY

28 GRZEGORZ GĄZWA BRODNICA M-4 260 SZOSA

29 KRZYSZTOF GĄZWA ŚWIECIE N/ OSĄ M-4 260 SZOSA

30 KRZYSZTOF ZABOROWSKI K-KOŹLE M-5 260 INNY
304 DARIUSZ KRAWCZYK WROCŁAW M-5 260 SZOSA

GRUPA NR 3 Start: godz. 9.10
31 ANNA FELTYNOWSKA SIERPC K-2 260 SZOSA

32 ŁUKASZ KRUSZEWSKI SIERPC M-2 260 SZOSA

33 ANDRZEJ GÓRKOWSKI SIERPC M-4 260 SZOSA

34 WOJCIECH GÓRKOWSKI SIERPC M-1 260 SZOSA

35 PAWEŁ SEKULSKI SIERPC M-3 260 SZOSA

36 ROMAN DUDKOWSKI SIERPC M-2 260 SZOSA

37 STANISŁAW PIÓRKOWSKI SIERPC M-4 155 INNY

38 BOGUMIŁA PIÓRKOWSKA SIERPC K-4 155 INNY

39 JOANNA PIÓRKOWSKA SIERPC K-1 155 SZOSA

40 ARKADIUSZ MAJERSKI ZAWIDZ M-1 155 INNY

41 MACIEJ SULKOWSKI GOZDOWO M-2 155 INNY

42 WŁODZIMIERZ BOGUCKI SIERPC M-4 155 INNY

43 MAGDA CIEMIECKA SIERPC K-1 155 SZOSA

44 DANUTA GÓRKOWSKA SIERPC K-4 155 INNY

45 KATARZYNA GÓRKOWSKA SIERC K-1 155 SZOSA

GRUPA NR 4 Start: godz. 9.15
46 HENRYK HUZAR PNIEWY M-5 260 INNY

47 WALDEMAR KOBLA PRUSZKÓW M-4 260 SZOSA

48 DAMIAN PIKUŁA SZCZECIN M-5 260 SZOSA

49 MAREK POMIRKO SZCZECIN M-3 260 INNY

50 MIROSŁAW PIETRZAK SZCZECIN M-3 260 INNY

51 MIECZYSŁAW PIETRZAK SZCZECIN M-6 260 INNY

52 JERZY ŚCIBISZ SZCZECIN M-5 260 SZOSA

53 GREGORZ KOWAL WROCŁAW M-2 260 SZOSA

54 ADAM MISIUK WROCŁAW M-5 260 SZOSA

55 MACIEJ OLEKSY KOSZALIN M-2 260 SZOSA

56 MIROSŁAW WOJDA KOSZALIN M-2 260 SZOSA

57 ADAM OSSOWSKI BYDGOSZCZ M-5 260 SZOSA

58 RYSZARD BŁAŻEWICZ ZIELONA GÓRA M-4 260 SZOSA

59 MARIUSZ TRUSZKIEWICZ GRYFINO M-3 260 SZOSA

60 RYSZARD KAROLCZYK KALISZ M-5 260 SZOSA
313 ADAM KALISZEWSKI POZNAŃ M-4 260 SZOSA

GRUPA NR 5 Start: godz. 9.20
61 ZENON JANIAK TRZEBNICA M-4 260 INNY

62 GRZEGORZ WOŁOSZYN TRZEBNICA M-5 260 INNY

63 MIROSŁAW JANIAK TRZEBNICA M-4 260 INNE

64 MAREK PŁÓCIENNIK OBORNIKI ŚL. M-5 260 SZOSA

65 MAREK GOLEC KOŁOBRZEG M-4 260 INNY

66 MAREK WRÓBEL TRZEBOWNISKO M-4 260 SZOSA

67 MICHAŁ WYSŁOUCH WŁOCŁAWEK M-2 260 SZOSA

68 MARCIN WILIŃSKI WŁOCŁAWEK M-2 260 SZOSA

69 ARTUR ŚLEDZIŃSKI POZNAŃ M-3 260 SZOSA

71 ANDRZEJ GŁOWACKI ELBLĄG M-2 260 SZOSA

72 KRZYSZTOF CZARNOTA SKARŻYSKO KAM. M-4 260 SZOSA

73 GRZEGORZ GRABIEC JELENIA GORA M-3 260 SZOSA

74 IRENEUSZ KURDZIEL KRZESZOWICE M-3 260 SZOSA

75 ZBIGNIEW SPALTENSTEIN GORZÓW M-5 260 INNY
303 MIECZYSŁAW RYNKIEWICZ SZCZECINEK M-5 260 SZOSA
324 ROBERT JANIK LESZNO M-4 260 SZOSA

GRUPA NR 6 Start: godz. 9.25
76 WIESŁAW RUSAK ŚWINOUJŚCIE M-4 155 INNY

77 JERZY ZŁOTOWSKI GORZÓW WLKP. M-5 155 SZOSA

78 ROMAN CIECHAŃSKI ŁOBEZ M-5 260 SZOSA

79 ELWIRA STAWSKA ŁOBEZ K-3 260 SZOSA

80 ANDRZEJ GALL KOŁOBRZEG M-4 155 SZOSA

81 LESZEK BULSKI PIASTÓW M-4 260 INNY

82 KRZYSZTOF ŁAŃCUCKI WROCŁAW M-5 260 SZOSA

83 IRENA KOSIŃSKA WROCŁAW K-4 260 SZOSA

84 MAŁGORZATA RAJCZYBA WROCŁAW M-4 260 SZOSA

85 MAREK KONITZ GDAŃSK M-2 260 SZOSA

86 ADAM KONAREWSKI GDYNIA M-4 260 SZOSA

87 MIROSŁAW ŻABKIEWICZ PRZYBIERNIÓW M-5 260 SZOSA

88 MATEUSZ JAŚNIEWICZ SWARZEDZ M-2 260 INNY

89 EUGENIUSZ WALCZAK ŁOBEZ M-4 260 INNY

90 RYSZARD FRANKOWSKI DREZDNKO M-6 260 SZOSA
70 WOJCIECH JAŚNIEWICZ SWARZĘDZ M-2 260 SZOSA

21 KATARZYNA RZEPECKA ŚWINOUJŚCIE K-2 260 SZOSA


GRUPA NR 7 Start: godz. 9.30
91 PAWEŁ PYŁYPOŃKO MOSTKOWO M-2 260 SZOSA

92 JACEK STALMACH BARLINEK M-4 260 SZOSA

93 BERNARD GUBAŁA BARLINEK M-6 260 SZOSA

94 WITOLD BUCZYŃSKI SZCZECIN M-5 260 INNY

95 GRZEGORZ GAJDZIS ZIELONA GÓRA M-2 260 INNY

96 WACŁAW ŻURAKOWSKI ŚWIEBODZIN M-5 260 SZOSA

97 RAFAŁ SADEK POZNAŃ M-3 260 INNY

98 ŁUKASZ ROJEWSKI WŁOCŁAWEK M-2 260 INNY

99 WIESŁAW MIROLEWICZ WŁOCŁAWEK M-3 260 SZOSA

100 ROMAN KRUPA GRYFICE M-5 260 SZOSA

101 GRZEGORZ STACHOWIAK GRYFICE M-5 260 SZOSA

102 SEBASTIAN MIGALSKI GRYFICE M-3 260 SZOSA

103 KAMIL CHWISTECKI ŚWINOUJŚCIE M-2 260 INNY

104 JAN KOWALEWSKI ŚWINOUJŚCIE M-6 260 INNY

105 CEZARY DOBROCHOWSKI ŚWINOUJŚCIE M-4 260 SZOSA
106 ROBERT FIJAŁKOWSKI BYTÓW M-3 260 SZOSA

107 JAROSŁAW KUBIAK BYDGOSZCZ M-2 260 INNY

161 MAREK ZADWORNY GRYFICE M-4 155 INNY

GRUPA NR 8 Start: godz. 9.35
108 TOMASZ FELCYN CHODZIEŻ M-3 155 SZOSA

109 FELIKS KONDRACKI OZOROWICE M-5 155 INNY

111 ANDRZEJ WYSOKIŃSKI SZCZECIN M-5 155 INNY

112 ADAM GUCWA DOBIEGNIEW M-5 155 INNY

113 IZABELA TAMIŁOWSKA TORUŃ K-1 155 INNY

114 BEATA TULIMOWSKA WLOCŁAWEK K-4 155 INNY

115 PIOTR "REBE" ZIELIŃSKI WŁOCŁAWEK M-5 155 SZOSA

116 ANDRZEJ WYSŁOUCH WŁOCŁAWEK M-5 155 SZOSA

117 JACEK OLSZEWSKI WŁOCŁAWEK M-3 155 SZOSA

118 PIOTR WOJCIECHOWSKI WŁOCŁAWEK M-4 155 SZOSA

119 WALDEMAR BUBEL ELBLĄG M-2 155 INNY

120 EDWARD TUTKAJ STARGARD SZCZ. M-6 155 SZOSA

121 JANINA KAPSZEWICZ GORZÓW WLKP. K-6 155 INNY

GRUPA NR 9 Start: godz. 9.40
123 ŁUKASZ TUPKO MUROWANA GOŚLINA M-3 155 INNY

124 EWA MATUSZEWSKA KOŁOBRZEG K-4 155 SZOSA

125 MICHAŁ MIECZKOWSKI KOŁOBRZEG M-4 155 SZOSA

126 JERZY MACIOSZEK PIŁA M-5 155 SZOSA

127 JAN DYMECKI CZAPLINEK M-5 155 SZOSA

128 PIOTR ROGOŻA KOSZALIN M-2 155 SZOSA

129 ROMEK GACA ŚWIECIE M-2 155 SZOSA

130 BENIAMIN CHWISTECKI ŚWINOUJŚCIE M-1 155 INNE

131 DARIUSZ BIELENIS ŚWINOUJŚCIE M-3 155 INNY

132 ZDZISLAW KRZYMIŃSKI SIERADZ M-4 155 SZOSA

133 AREK BIJAK CHOCICZA M-3 155 INNY

134 JAN DOMAGAŁA SIERADZ M-5 155 SZOSA

135 ŁUKASZ JANEK POZNAŃ M-2 155 SZOSA

136 ANDRZEJ KREPSZTUL BIAŁOGARD M-5 155 SZOSA

137 MARIAN BABILAS RYBNIK M-5 155 SZOSA
310 JERZY BARCZ SIERADZ M-5 155 SZOSA

GRUPA NR 10 Start: godz. 9.45
138 STANISŁAW SENEJKO SZCZECIN M-3 155 SZOSA

139 PIOTR SUCHCICKI GDYNIA M-5 155 SZOSA

140 EUGENIUSZ KORALEWSKI WOLSZTYN M-5 155 SZOSA

141 JAN NAPIERAJ RĄBINO M-6 155 SZOSA

142 ARTUR ĆMIEL BIAŁOGARD M-1 155 SZOSA

143 JANUSZ WIERZBICKI RĄBINO M-5 155 SZOSA

144 EDWARD DĄBROWSKI BOJADŁA M-6 155 SZOSA

145 SYLWESTER ULIKOWSKI DRAWSKO POM. M-4 155 SZOSA

146 MAREK RAGUS SULECHÓW M-4 155 INNY

147 PAWEŁ MROCZKOWSKI SULECHÓW M-3 155 SZOSA

148 SŁAWOMIR PRZYKLĘK KWIDZYN M-3 155 SZOSA

149 BARTOSZ BAJEROWICZ STARGARD SZCZCIŃSKI M-2 155 SZOSA

150 PIOTR BAJEROWICZ STARGARD SZCZCIŃSKI M-4 155 SZOSA

151 IRENA SUDOŁ SKOCZÓW K-4 155 SZOSA

152 JAN FERDYN USTROŃ M-6 155 SZOSA

GRUPA NR 11 Start: godz. 9.50
153 MIROSŁAW KIELNIK KOŁOBRZEG M-4 155 INNY

154 GRZEGORZ KOŁODZIEJEK KOŁOBRZEG M-5 155 INNY

155 STEFAN RUSZKOWSKI KOŁOBRZEG M-6 155 INNY

156 PIOTR SUKURENKO KOŁOBRZEG M-3 155 SZOSA

157 BARTOSZ GAWROŃSKI KOŁOBRZEG M-3 155 INNY

158 PIOTR PIETRZKIEWICZ KOŁOBRZEG M-2 155 INNY

159 RADOSŁAW ROSZKOWIAK KOŁOBRZEG M-2 155 INNY

160 ROMUALD WICHER JAŚIŃ M-5 155 SZOSA

305 ARTUR DUDZIAK LESZNO M-3 155 SZOSA
162 PIOTR BORSZLAK POZNAŃ M-3 155 SZOSA

163 ZBIGNIEW ZIĘBA MOSTY M-5 155 SZOSA

164 MARCIN KUMOSA WARSZAWA M-3 155 INNY

165 PIOTR KUMOSA WARSZAWA M-2 155 SZOSA

166 MAREK ROSIŃSKI GDAŃSK M-2 155 SZOSA

167 LECH KANIGOWSKI SŁUPSK M-5 155 INNY

GRUPA NR 12 Start: godz. 9.55
168 JACEK BANASIAK KOŁOBRZEG M-4 155 SZOSA

169 ROMAN PRZYCHÓDZKO KOŁOBRZEG M-3 155 SZOSA

170 HENRYK SIENKIEWICZ GOŚCINO M-3 155 SZOSA

171 STANISŁAW JUTEL TRZEBIATÓW M-5 155 SZOSA

172 RADOSŁAW STANIEWSKI KOŁOBRZEG M-4 155 SZOSA

173 SŁAWOMIR SZAULIŃSKI KOŁOBRZEG M-5 155 SZOSA

174 WITOLD ŻELAZNY KOŁOBRZEG M-4 155 SZOSA

175 PRZEMYSŁAW KACZMAREK KOŁOBRZEG M-3 155 SZOSA

176 SEBASTIAN KABACIŃSKI ŚWINOUJŚCIE M-2 155 SZOSA

177 JACEK GOLIŃSKI KOŁOBRZEG M-5 155 SZOSA

178 BOGDAN IGLIŃSKI KOŁOBRZEG M-4 155 SZOSA

179 DARIUSZ HAJAC GOLENIÓW M-4 155 SZOSA

180 JAROSLAW MADEJSKI KOŁOBRZEG M-3 155 SZOSA

181 DARIUSZ KACZMARCZYK OLSZTYN M-2 155 SZOSA

182 JAKUB KRZYŻAK GDYNIA M-2 155 SZOSA

GRUPA NR 13 Start: godz. 10.00
183 ELŻBIETA KANIGOWSKA SŁUPSK K-5 80 INNY

184 MARIAN FLOROŃ KOŁOBRZEG M- 80 INNY

185 BOŻENA JARZĄBEK KOŁOBRZEG K-5 80 INNY

186 ZBIGNIEW IKWANTY KOŁOBRZEG M-4 80 INNY

187 CZESŁAW SOSNOWSKI KOŁOBRZEG M-5 80 INNY

188 KRYSTYNA SOSNOWSKA KOŁOBRZEG K-4 80 INNY

189 DANUTA ADAMCZYK KOŁOBRZEG K-4 80 INNY

190 ANDRZEJ SIERADZKI KOŁOBRZEG M-5 80 INNY

191 MIROSŁAW BĄK SKARŻYSKO KAM. M-5 80 INNY

192 STANISŁAW ZIELIŃSKI SKARŻYSKO KAM. M-5 80 INNY

193 LESZEK OSTROWSKI KOŁOBRZEG M-5 80 INNY

194 JAN ŁUSZKIEWICZ KOŁOBRZEG M-5 80 INNY

195 ERWIN SIODŁAK WAŁBRZYCH M-4 80 SZOSA

196 MAŁGORZATA ZYGMUNT LESZNO K-3 80 SZOSA

197 ZBIGNIEW KAWKA KOŁOBRZEG M-4 80 SZOSA
307 MICHAŁ ZIENTALA KOŁOBRZEG M-4 80 INNY

308 ARTUR GLISZCZŃSKI KOŁOBRZEG M-3 80 INNY
306 WIESŁAW ROBACZYŃSKI KOŁOBRZEG M-5 80 INNY
316 JACEK UNIEWSKI KOŁOBRZEG M-3 80 INNY
315 DANUTA KACZMAREK KOŁOBRZEG K-3 80 INNY








GRUPA NR 14 Start: godz. 10.05
198 MAŁGORZATA SUKURENKO KOŁOBRZEG K-3 80 SZOSA

199 ZDZISŁAW KONCKI KOŁOBRZEG M-5 80 SZOSA

200 ANDRZEJ PRZYCHODZKO KOŁOBRZEG M-6 80 SZOSA

201 LECH PAWELEC KOŁOBRZEG M-5 80 INNY

202 KRZYSZTOF GOŁĘBIOWSKI KOŁOBRZEG M-3 80 SZOSA

203 ANDRZEJ BEJNAROWICZ KOŁOBRZEG M-5 80 SZOSA

204 MAREK KOWALSKI KOŁOBRZEG M-5 80 INNY

205 ROBERT SADŁO KOŁOBRZEG M-4 80 SZOSA

206 ZBIGNIEW PIĄTKOWSKI KOŁOBRZEG M-4 80 SZOSA

207 PIOTR NOWAĆ KOŁOBRZEG M-4 80 INNY

208 JERZY LEŚNIAK KOŁOBRZEG M-6 80 SZOSA

209 MAREK HOK KOŁOBRZEG M- 80 SZOSA

210 ADAM LEWANDOWSKI WEJHEROWO M-3 80 SZOSA

211 ADAM DYBOWSKI STARGARD SZCZECI. M-4 80 INNY

212 EUGENIUSZ TYMCZUK CHOSZCZNO M-5 80 SZOSA
309 BOGUMIŁA LEŚNIAK KOŁOBRZEG M-5 80 SZOSA

122 PAWEŁ KORCZYK KOŁOBRZEG M-2 80 INNY

GRUPA NR 15 Start: godz. 10.10
213 RYSZARD BORYSIEWICZ KOSZALIN M-5 80 SZOSA

214 KAZIMIERZ ZAWADZKI GORZÓW WLKP. M-5 80 INNY

215 JAN ZWIERZYKOWSKI POLICE M-5 80 INNY

216 ZUZANNA ROSINKE GDAŃSK K-2 80 INNY

217 MACIEJ SKWARA GDYNIA M-1 80 SZOSA

218 SEBASTIAN STAPIŃSKI WARSZAWA M-2 80 SZOSA

219 DANIEL ŻYCHSKI KOŁOBRZEG M-3 80 INNY

220 ROMAN DĄBROWSKI ŚWIDWIN M-3 80 SZOSA

221 GRAŻYNA SPALTENSTEIN GORZÓW WLKP. K-5 80 INNY

222 JACEK STYBURSKI DRAWSKO POM. M-4 80 SZOSA

223 KAROL PIETRZAK WAŁCZ M-2 80 SZOSA

224 PAWEŁ HOŁOWNIA ZŁOCIENIEC M-1 80 INNY

225 ROBERT NOWAK LIPNIK M-4 80 SZOSA

226 JAN ULIKOWSKI DRAWSKO POM. M-6 80 SZOSA

227 STANISŁAW PIĄTEK KRAKÓW M-4 80 INNY
281 MAREK MIEDZIERSKI SZCZECIN M-5 80 SZOSA

GRUPA NR 16 Start: godz. 10.15
228 ARTUR WASIEWSKI DYGOWO M-3 80 SZOSA

229 MAREK TOMZIŃSKI KOŁOBRZEG M-5 80 SZOSA

230 JOLANTA MALINOWSKA KOŁOBRZEG K-4 80 INNY

231 WŁODZIMIERZ BIŁAT KOŁOBRZEG M-5 80 INNY

232 ANDRZEJ GLAWER KOŁOBRZEG M-3 80 SZOSA

233 ALICJA MĄCZYŃSKA KOŁOBRZEG K-4 80 INNY

234 JACEK JANOWICZ KOŁOBRZEG M-4 80 INNY

235 PAWEŁ PRZYBYŚ KOŁOBRZEG M-3 80 INNY

236 MIKOŁAJ SZEWCZYK POZNAŃ M-2 80 SZOSA

325 TADEUSZ ZAGDAŃSKI STARGARD SZCZ. M-6 80 SZOSA
238 URSZULA ZADWORNA GRYFICE K-4 80 INNY

239 URSZULA ZABOROWSKA K-KOŹLE K-5 80 INNY

240 MAREK LIGNOWSKI MRZEŻYNO M-3 80 INNY

241 URSZULA MAJCHRZAK BOLESŁAWIEC K-3 80 SZOSA

242 WIKTORIA MAJCHRZAK BOLESŁAWIEC K-1 80 SZOSA


GRUPA NR 17 Start: godz. 10.20
243 ROMANA TURKIEWICZ SZCZECIN K-4 80 SZOSA

244 MIROSLAW TURKIEWICZ SZCZECIN M-4 80 INNY

245 JACEK WITEK KOSZALIN M-1 80 INNY

246 LESZEK MARCHEL SOLEC KUJ. M-4 80 INNY

247 TOMASZ MARCHEL SOLEC KUJ. M-2 80 INNY

248 KRZYSZTOF GAJDZICA KOSZALIN M-4 80 INNY

249 LECH CHWIERALSKI SZCZECIN M-6 80 SZOSA

250 KAZIMIERZ ZAWADZKI GORZÓW WLKP. M-5 80 INNY

251 ANDRZEJ SIERPIŃSKI GORZÓW WLKP. M-5 80 INNY

252 JERZY PIKULA GORZÓW WLKP. M-4 80 INNY

253 STANISŁAW SŁOMIAN BOGDANIEC M-5 80 INNY

254 ZBIGNIEW KOCHAN SZCZECIN M-5 80 INNY

255 JAN MAŁEK MASZEWO M-5 80 SZOSA

256 MICHAŁ ZGOLA LUBOŃ M-2 80 INNY

257 RYSZARD PARKA BIAŁOGARD M-6 80 SZOSA
237 MAREK GRUCZYŃSKI POZNAŃ M-4 80 SZOSA


GRUPA NR 18 Start: godz. 10.25
258 LESZEK PARADOWSKI DRAWSKO POM. M-4 80 SZOSA

259 RADEK PEWNIAK DRAWSKO POM. M-3 80 SZOSA

260 PRZEMYSŁAW KUSZTYKIEWICZ DOBRZANY M-2 80 SZOSA

261 GRAŻYNA KOBLA PRUSZKÓW K-4 80 SZOSA

262 TOMASZ MILEWSKI WŁOCŁAWEK M-4 80 SZOSA

263 MARCIN SZYMANIAK WŁOCŁAWEK M-3 80 SZOSA

264 WALDEMAR KAMEDULSKI WŁOCŁAWEK M-2 80 SZOSA

265 JANUSZ WYSOCKI STARGARD SZCZEC. M-6 80 SZOSA

266 ANDRZEJ TOŚKO SZCZECINEK M-5 80 SZOSA

267 ZBIGNIEW SKONIECZNY SZCZECINEK M-4 80 SZOSA

268 DARIUSZ TRYTEK REWAL M-2 80 INNY

269 KRZYSZTOF MICHALAK SZCZECIN M-4 80 INNY

270 MACIEJ CHMIELEWSKI STARGARD SZCZECIŃSKI M-3 80 SZOSA

271 PIOTR CHMIELEWSKI STARGARD SZCZECIŃSKI M-3 80 SZOSA

272 TADEUSZ WOJDOWSKI STARGARD SZCZECI. M-5 80 SZOSA

GRUPA NR 19 Start: godz. 10.30
273 ROBERT RUSEK SZCZECIN M-2 80 INNY

274 GRZEGORZ NIEWĘGŁOWSKI SZCZECIN M-2 80 INNY

275 ADRIAN WALERIAŃCZYK SZCZECIN M-1 80 INNY

276 KAROL RADZIMSKI SZCZECIN M-5 80 INNY

277 ŁUKASZ KUĆ SZCZECIN M-2 80 INNY

278 NATALIA JĘDRZEJCZYK SZCZECIN K-1 80 INNY

279 WOJCIECH JĘDRZEJCZYK SZCZECIN M-4 80 INNY

280 ANDRZEJ NAWROCKI SZCZECIN M-4 80 SZOSA

311 RYSZARD FRANKOWSKI DREZDENKO M-6 80 SZOSA
282 MIROSŁAW WINIARSKI ŁOBEZ M-4 80 SZOSA

283 MICHAŁ WINIARSKI ŁOBEZ M-2 80 SZOSA

284 ADAM WINIARSKI ŁOBEZ M-1 80 SZOSA

285 ŁUKASZ WOJTUKOWICZ KOŁOBRZEG M-2 80 INNY

286 TOMASZ IGNASIAK ZIELONA GÓRA M-3 80 INNY

287 WALDEMAR KOPAŁCZYŃSKI GORZÓW WLKP. M-5 80 SZOSA

GRUPA NR 20 Start: godz. 10.35
288 EUGENIUSZ PASZKANIAK RESKO M-6 80 SZOSA

289 ZBIGNIEW PIERZCHAŁA STARGARD SZCZ. M-4 80 SZOSA

290 TADEUSZ PORZUCEK GOSTYŃ M-5 80 INNY

291 ANDRZEJ CHWISTECKI ŚWINOUJŚCIE M-4 80 INNY

292 ZENON TARNAWSKI ŚWINOUJŚCIE M-5 80 INNY

293 ZDZISŁAW NOWAK ŚWINOUJŚCIE M-6 80 SZOSA

294 ADAM WESOŁOWSKI ŚWINOUJŚCIE M-5 80 INNY

295 JAN KOSTRZEWA ŚWINOUJŚCIE M-6 80 INNY

296 EUGENIUSZ PASZKANIAK RESKO M-6 80 SZOSA

297 ANTONI MONACH GORZÓW M-5 80 INNY

298 KRYSTYNA MONACH GORZÓW K-5 80 INNY

299 TOMASZ PALUS BARLINEK M-2 80 SZOSA

300 MICHAŁ OLSZEWSKI BARLINEK M-2 80 SZOSA

301 PRZEMYSŁAW SKAŁECKI BARLINEK M-2 80 SZOSA

302 AGNIESZKA TRUSEWICZ KOŁOBRZEG K-3 80 INNY
314 KATARZYNA GÓRKOWSKA ŚWINOUJŚCIE K-3 80 SZOSA

GRUPA NR 21 Start: godz. 10.40
317 RAFAŁ GRZEGORZEWSKI BYDGOSZCZ M-3 80 INNY

318 ŁUKASZ ZYSKOWSKI KOSZALIN M-2 80 INNY

319 MICHAŁ OLEJNICZAK POGÓRZE M-2 80 INNY

320 PAWEŁ PAŁUCZAK KOSZALIN M-2 80 INNY

321 ANNA WŁODARCZYK JELENIA GÓRA K-3 80 INNY

322 KRZYSZTOF OLIWA KOSZALIN M-5 80 SZOSA

323 WOJCIECH WIECZOREK SZCZECINEK M-2 80 SZOSA

326 JAKUB WALISZEWSKI POZNAŃ M-2 80 INNY

327 MATEUSZ ROZMIAREK POZNAŃ M-2 80 INNY
110 KRZYSZTOF GOŚCIŃSKI ZŁOCIENIEC M-4 80 SZOSA














































|[ Projekt i wykonanie Krystian Hnitecki © 2007 ]|