Kołobrzeski Maraton Rowerowy
Kołobrzeg
20 - 21 maja 2006
Trasa: Kołobrzeg - Rymań - Rąbino - Białogard - Kołobrzeg
Organizatorzy: Stowarzyszenie Turystyki Rowerowej "Bicykl"
Kołobrzeskie Towarzystwo Cyklistów
Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu
Dystanse: 70 - 155 - 310 km
śr.prędk.zwyc.[km/h] 33,5
Klasyfikacja open 70 km
M-ce Nr Nazwisko i imię Miejscowość Kat.
wiek.
Dyst. Rower Czas Strata Czas przyj. cz.wyj. śr.prędk.
1. 194 Szauliński Sławomir Kołobrzeg M-4 70 szosa 02:05:19 0:00 03:05:19 01:00:00 33,5
2. 208 Bartocha Dariusz Szczecin M-4 70 szosa 02:08:22 0:03:03 03:13:22 01:05:00 32,7
3. 201 Starosta Bartosz Świnoujście M-3 70 szosa 02:08:23 0:03:04 03:13:23 01:05:00 32,7
4. 200 Miedzierski Marek Świnoujście M-5 70 szosa 02:09:16 0:03:57 03:14:16 01:05:00 32,5
5. 193 Hok Marek Kołobrzeg M-5 70 szosa 02:18:21 0:13:02 03:18:21 01:00:00 30,4
6. 195 Bejnarowicz Andrzej Kołobrzeg M-5 70 szosa 02:19:45 0:14:26 03:19:45 01:00:00 30,1
7. 220 Marchel Leszek Solec Kujawski M-4 70 szosa 02:27:04 0:21:45 03:37:04 01:10:00 28,6
8. 217 Szajna Daniel Gdynia M-3 70 szosa 02:27:19 0:22:00 03:37:19 01:10:00 28,5
9. 246 Mazurek Filip Grzędzice M-1 70 szosa 02:27:20 0:22:01 03:37:20 01:10:00 28,5
10. 198 Wrębiakowski Paweł Świnoujście M-2 70 szosa 02:34:30 0:29:11 03:39:30 01:05:00 27,2
11. 244 Kabaciński Krzysztof Świnoujście M-4 70 szosa 02:36:49 0:31:30 03:41:49 01:05:00 26,8
12. 219 Trytek Dariusz Rewal M-2 70 MTB 02:37:27 0:32:08 03:47:27 01:10:00 26,7
13. 192 Nować Piotr Kołobrzeg M-4 70 szosa 02:39:31 0:34:12 03:39:31 01:00:00 26,3
14. 206 Kocik Tomasz Szczecin M-3 70 MTB 02:40:30 0:35:11 03:45:30 01:05:00 26,2
15. 222 Wojdowski Tadeusz Stargard Szczeciński M-5 70 szosa 02:40:34 0:35:15 03:50:34 01:10:00 26,2
16. 172 Trytek Maciej Węgorzyno M-1 70 szosa 02:40:41 0:35:22 03:35:41 00:55:00 26,1
17. 249 Kawka Zbigniew Kołobrzeg M-5 70 szosa 02:42:18 0:36:59 04:02:18 01:20:00 25,9
18. 188 Brzuchania Andrzej Kołobrzeg M-5 70 szosa 02:43:10 0:37:51 03:43:10 01:00:00 25,7
19. 98 Romanowski Jerzy Kołobrzeg M-4 70 MTB 02:44:15 0:38:56 03:14:15 00:30:00 25,6
20. 205 Pietrzak Mieczysław Szczecin M-6 70 szosa 02:45:12 0:39:53 03:50:12 01:05:00 25,4
21. 212 Tulimowska Beata Włocławek K-4 70 szosa 02:45:56 0:40:37 03:55:56 01:10:00 25,3
22. 207 Karbowniczek Rafał Szczecin M-2 70 MTB 02:47:56 0:42:37 03:52:56 01:05:00 25,0
23. 87 Kozioł Kamil Kraków M-1 70 szosa 02:48:13 0:42:54 03:13:13 00:25:00 25,0
24. 250 Wrębiakowska Aleksandra Świnoujście K-2 70 MTB 02:51:24 0:46:05 03:56:24 01:05:00 24,5
25. 297 Matuszewski Przemysław Szczecin M-5 70 szosa 02:52:29 0:47:10 03:32:29 00:40:00 24,4
26. 118 Gruca Iwona Szczecin K-3 70 szosa 02:57:28 0:52:09 03:32:28 00:35:00 23,7
27. 180 Kukla Piotr Leszno M-2 70 szosa 02:58:20 0:53:01 03:53:20 00:55:00 23,6
28. 97 Mielnik Zenon Kołobrzeg M-5 70 szosa 02:58:50 0:53:31 03:28:50 00:30:00 23,5
29. 84 Byczkowiak Wiesław Kołobrzeg M-4 70 MTB 02:59:12 0:53:53 03:24:12 00:25:00 23,4
30. 216 Gawroński Bartosz Kołobrzeg M-3 70 MTB 03:01:14 0:55:55 04:11:14 01:10:00 23,2
31. 292 Winiarski Michał Łobez M-1 70 MTB 03:01:15 0:55:56 04:11:15 01:10:00 23,2
32. 215 Kanigowski Lech Słupsk M-5 70 MTB 03:01:16 0:55:57 04:11:16 01:10:00 23,2
33. 99 Sudoł Irena Skoczów K-4 70 szosa 03:08:32 1:03:13 03:38:32 00:30:00 22,3
34. 100 Ferdyn Jan Ustroń M-6 70 szosa 03:08:33 1:03:14 03:38:33 00:30:00 22,3
35. 221 Hrycan Romuald Stargard Szczeciński M-6 70 szosa 03:09:29 1:04:10 04:19:29 01:10:00 22,2
36. 202 Chwistecki Andrzej Świnoujście M-4 70 MTB 03:11:39 1:06:20 04:16:39 01:05:00 21,9
37. 92 Antonowicz Krzysztof Stargard Szczeciński M-4 70 szosa 03:15:43 1:10:24 03:45:43 00:30:00 21,5
38. 104 Dybowski Adam Stargard Szczeciński M-4 70 MTB 03:15:44 1:10:25 03:45:44 00:30:00 21,5
39. 102 Ciereszko Grzegorz Stargard Szczeciński M-3 70 szosa 03:15:45 1:10:26 03:45:45 00:30:00 21,5
40. 103 Sęk Sylwester Stargard Szczeciński M-3 70 szosa 03:15:46 1:10:27 03:45:46 00:30:00 21,5
41. 293 Marczak Leszek Kołobrzeg M-6 70 MTB 03:17:28 1:12:09 03:47:28 00:30:00 21,3
42. 82 Grobla Tomasz Kołobrzeg M-3 70 MTB 03:20:22 1:15:03 03:45:22 00:25:00 21,0
43. 242 Bosych Stanisław Gryfice M-5 70 szosa 03:21:00 1:15:41 04:41:20 01:20:20 20,9
44. 243 Zadworny Marek Gryfice M-4 70 MTB 03:24:19 1:19:00 04:44:39 01:20:20 20,6
45. 241 Zadworna Urszula Gryfice K-4 70 MTB 03:24:20 1:19:01 04:44:40 01:20:20 20,6
46. 105 Łukawski Paweł Miechów M-3 70 MTB 03:29:29 1:24:10 03:59:29 00:30:00 20,0
47. 290 Modelski Stanisław Szczecin M-6 70 szosa 03:31:19 1:26:00 04:41:19 01:10:00 19,9
48. 95 Ostrowski Leszek Kołobrzeg M-5 70 MTB 03:40:16 1:34:57 04:10:16 00:30:00 19,1
49. 204 Zeglarska Krystyna Świnoujście K-5 70 szosa 03:41:55 1:36:36 04:46:55 01:05:00 18,9
50. 93 Kowalkowski Jerzy Kołobrzeg M-5 70 MTB 03:47:15 1:41:56 04:17:15 00:30:00 18,5
51. 86 Kanigowska Elżbieta Słupsk K-5 70 MTB 03:59:24 1:54:05 04:24:24 00:25:00 17,5
52. 96 Ikwanty Zbigniew Kołobrzeg M-4 70 MTB 04:35:49 2:30:30 05:05:49 00:30:00 15,2
53. 90 Janoszek Małgorzata Grzybowo K-4 70 MTB 04:35:50 2:30:31 05:00:50 00:25:00 15,2
54. 83 Gawrońska Barbara Kołobrzeg K-3 70 MTB 04:54:01 2:48:42 05:19:01 00:25:00 14,3
55. 79 Malinowska Jolanta Kołobrzeg K-4 70 MTB 04:57:52 2:52:33 05:22:52 00:25:00 14,1
56. 77 Mączyńska Alicja Kołobrzeg K-4 70 MTB 04:57:53 2:52:34 05:22:53 00:25:00 14,1
57. 76 Kwiatkowska Marzena Kołobrzeg K-5 70 MTB 04:57:54 2:52:35 05:22:54 00:25:00 14,1
58. 81 Pokorzyński Ryszard Kołobrzeg M-5 70 MTB 04:57:55 2:52:36 05:22:55 00:25:00 14,1
59. 80 Jarząbek Bożena Kołobrzeg K-5 70 MTB 04:57:56 2:52:37 05:22:56 00:25:00 14,1
60.
78 Sieradzki Andrzej Kołobrzeg M-5 70 MTB 04:59:05 2:53:46 05:24:05 00:25:00 14,0
61. 237 Mirolewicz Wiesław Włocławek M-3 70 szosa 05:09:37 3:04:18 06:24:37 01:15:00 13,6
62.
210 Bielenis Małgorzata Świnoujście K-3 70 MTB 05:10:32 3:05:13 06:15:32 01:05:00 13,5
63. 88 Bielecki Piotr Wałbrzych M-1 70 MTB 05:29:58 3:24:39 05:54:58 00:25:00 12,7
64.
89 Bielecki Bogdan Wałbrzych M-3 70 MTB 05:29:59 3:24:40 05:54:59 00:25:00 12,7
Klasyfikacja open 155 km śr.prędk.zwyc.[km/h] 39,1
1. 232 Przychódzko Roman Kołobrzeg M-3 155 szosa 03:57:55 0:00:00 05:12:55 01:15:00 39,1
2. 233 Sienkiewicz Henryk Gościno M-3 155 szosa 03:57:56 0:00:01 05:12:56 01:15:00 39,1
3. 226 Peterczuk Robert Świnoujście M-2 155 szosa 03:57:57 0:00:02 05:12:57 01:15:00 39,1
4. 227 Okuszko Krzysztof Szczecin M-3 155 szosa 03:57:57 0:00:02 05:12:57 01:15:00 39,1
5. 231 Banasiak Jacek Kołobrzeg M-4 155 szosa 03:57:57 0:00:02 05:12:57 01:15:00 39,1
6. 235 Malinowski Robert Trzebiatów M-4 155 szosa 03:57:57 0:00:02 05:12:57 01:15:00 39,1
7. 229 Drab Tadeusz Wałbrzych M-4 155 szosa 03:57:57 0:00:02 05:12:57 01:15:00 39,1
8. 230 Kabaciński Sebastian Świnoujście M-2 155 szosa 04:15:19 0:17:24 05:30:19 01:15:00 36,4
9. 50 Siodłak Erwin Wałbrzych M-4 155 szosa 04:16:09 0:18:14 04:31:09 00:15:00 36,3
10. 177 Dudziak Artur Leszno M-3 155 szosa 04:17:59 0:20:04 05:12:59 00:55:00 36,0
11. 291 Syc Robert Leszno M-2 155 szosa 04:17:59 0:20:04 05:12:59 00:55:00 36,0
12. 179 Kajoch Mirosław Leszno M-2 155 MTB 04:18:05 0:20:10 05:13:05 00:55:00 36,0
13. 234 Kopański Maciej Kołobrzeg M-1 155 szosa 04:22:55 0:25:00 05:37:55 01:15:00 35,4
14. 228 Król Piotr Przecław M-4 155 szosa 04:23:25 0:25:30 05:38:25 01:15:00 35,3
15. 185 Żelazny Witold Kołobrzeg M-4 155 szosa 04:24:02 0:26:07 05:24:02 01:00:00 35,2
16. 189 Staniewski Radosław Kołobrzeg M-4 155 szosa 04:24:03 0:26:08 05:24:03 01:00:00 35,2
17. 236 Szczypek Jarosław Osiecznica M-1 155 szosa 04:24:45 0:26:50 05:39:45 01:15:00 35,1
18. 142 Szymczak Wojciech Sopot M-2 155 szosa 04:26:53 0:28:58 05:11:53 00:45:00 34,8
19. 251 Kawecki Piotr Białogard M-2 155 MTB 04:27:21 0:29:26 05:12:21 00:45:00 34,8
20. 186 Gołębiowski Krzysztof Kołobrzeg M-3 155 szosa 04:28:23 0:30:28 05:28:23 01:00:00 34,7
21. 178 Dudziak Benedykt Leszno M-3 155 szosa 04:28:59 0:31:04 05:23:59 00:55:00 34,6
22. 238 Kaczmarczyk Dariusz Olsztyn M-2 155 szosa 04:32:30 0:34:35 05:47:30 01:15:00 34,1
23. 46 Muszyński Marek Zwierzyn M-3 155 MTB 04:32:43 0:34:48 04:47:43 00:15:00 34,1
24. 183 Koncki Zdzisław Kołobrzeg M-5 155 szosa 04:33:53 0:35:58 05:33:53 01:00:00 34,0
25. 190 Golec Marek Kołobrzeg M-4 155 szosa 04:33:53 0:35:58 05:33:53 01:00:00 34,0
26. 163 Skiba Waldemar Szczecinek M-5 155 szosa 04:34:00 0:36:05 05:24:00 00:50:00 33,9
27. 182 Przychódzko Andrzej Kołobrzeg M-6 155 szosa 04:34:20 0:36:25 05:34:20 01:00:00 33,9
28. 33 Wesołowski Andrzej Prudnik M-4 155 szosa 04:35:32 0:37:37 04:45:32 00:10:00 33,8
29. 187 Kaczmarek Przemysław Kołobrzeg M-3 155 szosa 04:38:26 0:40:31 05:38:26 01:00:00 33,4
30. 27 Jutel Stanisław Trzebiatów M-5 155 szosa 04:38:31 0:40:36 05:53:31 01:15:00 33,4
31. 112 Hrycyk Tomasz Szczecin M-3 155 szosa 04:39:03 0:41:08 05:24:03 00:45:00 33,3
32. 147 Kurdziel Ireneusz Krzeszowice M-3 155 szosa 04:39:04 0:41:09 05:24:04 00:45:00 33,3
33. 255 Bajerowicz Bartosz Stargard Szczeciński M-1 155 szosa 04:43:30 0:45:35 05:53:30 01:10:00 32,8
34. 149 Pyłypońko Paweł Mostkowo M-2 155 szosa 04:44:33 0:46:38 05:29:33 00:45:00 32,7
35. 59 Kamocki Krzysztof Łódź M-3 155 MTB 04:46:48 0:48:53 05:01:48 00:15:00 32,4
36. 167 Hajac Dariusz Goleniów M-4 155 szosa 04:52:31 0:54:36 05:47:31 00:55:00 31,8
37. 18 Matuszewski Piotr Kołobrzeg M-4 155 szosa 04:52:43 0:54:48 04:57:43 00:05:00 31,8
38. 164 Rynkiewicz Mieczysław Szczecinek M-5 155 szosa 04:54:17 0:56:22 05:44:17 00:50:00 31,6
39. 166 Zagdański Tadeusz Stargard Szczeciński M-6 155 szosa 04:58:29 1:00:34 05:53:29 00:55:00 31,2
40. 72 Bielenis Dariusz Świnoujście M-3 155 MTB 05:01:38 1:03:43 05:21:38 00:20:00 30,8
41. 245 Dawidowski Dariusz Gdańsk M-2 155 szosa 05:01:49 1:03:54 05:01:49 00:00:00 30,8
42. 150 Soszyński Janusz Tulce M-3 155 szosa 05:02:05 1:04:10 05:47:05 00:45:00 30,8
43. 48 Pyszczek Mirosław Zielona Góra M-4 155 szosa 05:02:12 1:04:17 05:17:12 00:15:00 30,8
44. 146 Barszewski Andrzej Bydgoszcz M-3 155 szosa 05:03:32 1:05:37 05:48:32 00:45:00 30,6
45. 17 Żabkiewicz Mirosław Przybiernów M-5 155 szosa 05:03:34 1:05:39 05:08:34 00:05:00 30,6
46. 22 Ciechański Roman Łobez M-5 155 szosa 05:03:53 1:05:58 05:08:53 00:05:00 30,6
47. 156 Zieliński Piotr Włocławek M-5 155 szosa 05:06:29 1:08:34 05:56:29 00:50:00 30,3
48. 158 Jonak Maciej Drawsko Pomorskie M-2 155 szosa 05:06:32 1:08:37 05:56:32 00:50:00 30,3
49. 181 Matuszewska Ewa Kołobrzeg K-4 155 szosa 05:07:31 1:09:36 06:07:31 01:00:00 30,2
50. 15 Piadyk Lech Wrocław M-5 155 szosa 05:08:52 1:10:57 05:08:52 00:00:00 30,1
51. 58 Mordak Zbigniew Świerzno M-4 155 szosa 05:11:31 1:13:36 05:26:31 00:15:00 29,9
52. 137 Doleba Piotr Drawsko Pomorskie M-4 155 szosa 05:13:06 1:15:11 05:58:06 00:45:00 29,7
53. 12 Kołodziejczyk Wojciech Warszawa M-4 155 szosa 05:14:01 1:16:06 05:14:01 00:00:00 29,6
54. 36 Pyć Marek Wrocław M-6 155 szosa 05:19:33 1:21:38 05:29:33 00:10:00 29,1
55. 169 Janson Zbigniew Barlinek M-5 155 szosa 05:22:48 1:24:53 06:17:48 00:55:00 28,8
56. 35 Babisz Tomasz Wrocław M-3 155 szosa 05:26:22 1:28:27 05:36:22 00:10:00 28,5
57. 144 Laskowski Jerzy Gdańsk M-4 155 szosa 05:31:04 1:33:09 06:16:04 00:45:00 28,1
58. 8 Kacperski Sławomir Szczecin M-4 155 szosa 05:31:57 1:34:02 05:31:57 00:00:00 28,0
59. 145 Kuczyński Bogusław Śrem M-6 155 szosa 05:32:47 1:34:52 06:17:47 00:45:00 27,9
60. 148 Filip Tomisław Chodzież M-2 155 szosa 05:32:49 1:34:54 06:17:49 00:45:00 27,9
61. 141 Borowczyk Marian Poznań M-4 155 szosa 05:33:35 1:35:40 06:18:35 00:45:00 27,9
62. 175 Tutkaj Edward Stargard Szczeciński M-6 155 szosa 05:34:19 1:36:24 06:29:19 00:55:00 27,8
63. 170 Ciesielski Marian Barlinek M-5 155 szosa 05:34:20 1:36:25 06:29:20 00:55:00 27,8
64. 125 Rejman Bodo Świnoujście M-6 155 szosa 05:36:02 1:38:07 06:16:02 00:40:00 27,7
65. 294 Kwiecień Waldemar Świnoujście M-4 155 MTB 05:36:03 1:38:08 06:16:03 00:40:00 27,7
66. 171 Dąbrowski Roman Świdwin M-3 155 szosa 05:39:14 1:41:19 06:34:14 00:55:00 27,4
67. 157 Wojda Mirosław Koszalin M-2 155 szosa 05:40:18 1:42:23 06:30:18 00:50:00 27,3
68. 162 Suseł Renata Wrocław K-3 155 szosa 05:40:19 1:42:24 06:30:19 00:50:00 27,3
69. 130 Napieraj Jan Rąbino M-6 155 szosa 05:40:46 1:42:51 06:20:46 00:40:00 27,3
70. 132 Czyczyn Mirosław Koszalin M-4 155 szosa 05:40:46 1:42:51 06:20:46 00:40:00 27,3
71. 124 Zadrożny Grzegorz Kołobrzeg M-3 155 MTB 05:43:12 1:45:17 06:23:12 00:40:00 27,1
72. 159 Lemańska Monika Szczecin K-2 155 MTB 05:48:13 1:50:18 06:38:13 00:50:00 26,7
73. 160 Lemański Andrzej Szczecin M-2 155 MTB 05:48:14 1:50:19 06:38:14 00:50:00 26,7
74. 138 Stępnowski Tadeusz Nowa  Sól M-6 155 szosa 05:49:16 1:51:21 06:34:16 00:45:00 26,6
75. 126 Wieczorek Stanisław Świnoujście M-5 155 szosa 05:50:20 1:52:25 06:30:20 00:40:00 26,5
76. 107 Glawer Andrzej Kołobrzeg M-3 155 szosa 06:06:58 2:09:03 06:41:58 00:35:00 25,3
77. 4 Zaborowski Krzysztof Kędzierzyn Koźle M-5 155 MTB 06:10:03 2:12:08 06:10:03 00:00:00 25,1
78. 173 Krasowski Leszek Bielsk  Podlaski M-2 155 MTB 06:10:17 2:12:22 07:05:17 00:55:00 25,1
79. 191 Gall Andrzej Kołobrzeg M-4 155 szosa 06:11:19 2:13:24 07:11:19 01:00:00 25,0
80. 295 Wesołowski Adam Świnoujście M-5 155 szosa 06:11:49 2:13:54 06:51:49 00:40:00 25,0
81. 111 Ruszkowski Stefan Kołobrzeg M-6 155 MTB 06:16:48 2:18:53 06:51:48 00:35:00 24,7
82. 119 Kosińska Irena Wrocław K-4 155 szosa 06:16:50 2:18:55 06:51:50 00:35:00 24,7
83. 66 Wysokiński Andrzej Szczecin M-5 155 MTB 06:16:51 2:18:56 06:36:51 00:20:00 24,7
84. 68 Kwaśniewski Jan Skarszewy M-6 155 szosa 06:17:29 2:19:34 06:37:29 00:20:00 24,6
85. 9 Głuszkowski Jakub Kołobrzeg M-1 155 szosa 06:19:26 2:21:31 06:19:26 00:00:00 24,5
86. 133 Pietrzak Mirosław Szczecin M-3 155 szosa 06:20:40 2:22:45 07:00:40 00:40:00 24,4
87. 165 Kaczor Andrzej Wieliczka M-3 155 szosa 06:24:52 2:26:57 07:14:52 00:50:00 24,2
88. 131 Pankau Krzysztof Szczecin M-3 155 MTB 06:31:21 2:33:26 07:11:21 00:40:00 23,8
89. 43 Struczyk Michał Świnoujście M-3 155 MTB 06:35:50 2:37:55 06:45:50 00:10:00 23,5
90. 120 Szyszka Małgorzata Kraków K-4 155 MTB 06:36:20 2:38:25 07:11:20 00:35:00 23,5
91. 128 Tarnawski Zenon Świnoujście M-5 155 MTB 06:41:46 2:43:51 07:21:46 00:40:00 23,1
92. 116 Stawska Elwira Łobez K-3 155 MTB 06:46:41 2:48:46 07:21:41 00:35:00 22,9
93. 113 Buczyński Witold jr Szczecin M-2 155 MTB 06:46:42 2:48:47 07:21:42 00:35:00 22,9
94. 108 Żychski Piotr Kołobrzeg M-3 155 MTB 06:54:58 2:57:03 07:29:58 00:35:00 22,4
95. 115 Zawada Leszek Łobez M-3 155 MTB 06:55:49 2:57:54 07:30:49 00:35:00 22,4
96. 143 Jóźwik Ryszard Gryfice M-5 155 MTB 06:57:59 3:00:04 07:42:59 00:45:00 22,2
97. 129 Grażyński Tomasz Świnoujście M-1 155 MTB 07:00:32 3:02:37 07:40:32 00:40:00 22,1
98. 134 Pomirko Marek Szczecin M-4 155 MTB 07:13:57 3:16:02 07:53:57 00:40:00 21,4
99. 240 Wiśniewski Grzegorz Poznań M-3 155 MTB 07:27:03 3:29:08 08:42:03 01:15:00 20,8
100. 239 Mazurczak Tomasz Poznań M-3 155 MTB 07:27:04 3:29:09 08:42:04 01:15:00 20,8
101. 109 Przybyś Paweł Kołobrzeg M-3 155 MTB 07:35:34 3:37:39 08:10:34 00:35:00 20,4
102. 151 Domalewska Teresa Świnoujście K-4 155 MTB 07:35:35 3:37:40 08:10:35 00:35:00 20,4
103. 110 Uniewski Jacek Kołobrzeg M-3 155 MTB 07:35:36 3:37:41 08:10:36 00:35:00 20,4
104. 106 Kielnik Mirosław Kołobrzeg M-4 155 MTB 08:29:27 4:31:32 09:04:27 00:35:00 18,3
Klasyfikacja open 310 km śr.prędk.zwyc.[km/h] 34,5
1. 298 Kalinowski Zdzisław Choszczno M-4 310 szosa 08:58:51 0:00:00 09:13:51 00:15:00 34,5
2. 53 Sierant Marcin Zielona Góra M-3 310 szosa 08:58:52 0:00:01 09:13:52 00:15:00 34,5
3. 54 Płucienniczak Marek Krosno Odrzańskie M-2 310 szosa 08:58:53 0:00:02 09:13:53 00:15:00 34,5
4. 56 Jaroszonek Andrzej Barlinek M-5 310 szosa 09:04:17 0:05:26 09:19:17 00:15:00 34,2
5. 57 Litarowicz Adam Drawsko Pomorskie M-4 310 szosa 09:12:46 0:13:55 09:27:46 00:15:00 33,6
6. 60 Bordoszewski Grzegorz Szczecinek M-4 310 szosa 09:15:59 0:17:08 09:30:59 00:15:00 33,5
7. 300 Frąckowiak Paweł Konarzewo M-4 310 szosa 09:26:11 0:27:20 09:31:11 00:05:00 32,9
8. 299 Grzegorzewski Krzysztof Poznań M-3 310 szosa 09:26:12 0:27:21 09:31:12 00:05:00 32,9
9. 47 Grabiec Grzegorz Wrocław M-3 310 szosa 09:46:41 0:47:50 10:01:41 00:15:00 31,7
10. 55 Chudała Jan Leichlingen M-5 310 szosa 09:47:10 0:48:19 10:02:10 00:15:00 31,7
11. 34 Łańcucki Krzysztof Wrocław M-5 310 szosa 09:59:15 1:00:24 10:09:15 00:10:00 31,0
12. 11 Jaśniewicz Wojciech Swarzędz M-2 310 szosa 10:00:40 1:01:49 10:00:40 00:00:00 31,0
13. 71 Binkowski Andrzej Barlinek M-5 310 szosa 10:01:11 1:02:20 10:21:11 00:20:00 30,9
14. 65 Ignasiak Tomasz Zielona Góra M-3 310 MTB 10:01:13 1:02:22 10:21:13 00:20:00 30,9
15. 19 Moskal Tadeusz Łobez M-5 310 szosa 10:06:21 1:07:30 10:11:21 00:05:00 30,7
16. 21 Gostomczyk Eugeniusz Łobez M-5 310 szosa 10:06:22 1:07:31 10:11:22 00:05:00 30,7
17. 20 Molenda Marek Łobez M-1 310 szosa 10:06:23 1:07:32 10:11:23 00:05:00 30,7
18. 61 Szyszka Bogusław Kraków M-4 310 MTB 10:09:27 1:10:36 10:29:27 00:20:00 30,5
19. 248 Igliński Bogdan Kołobrzeg M-4 310 szosa 10:14:31 1:15:40 11:14:31 01:00:00 30,3
20. 67 Mazurkiewicz Henryk Głuchołazy M-5 310 szosa 10:24:14 1:25:23 10:44:14 00:20:00 29,8
21. 155 Geba Stefan Krzyż M-6 310 szosa 10:24:31 1:25:40 11:14:31 00:50:00 29,8
22. 39 Kaliszewski Adam Poznań M-4 310 szosa 10:38:26 1:39:35 10:48:26 00:10:00 29,1
23. 42 Dobrochowski Cezary Świnoujście M-4 310 szosa 10:38:26 1:39:35 10:48:26 00:10:00 29,1
24. 63 Czapnik Aleksander Gdynia M-5 310 szosa 10:52:39 1:53:48 11:12:39 00:20:00 28,5
25. 24 Szuba Tadeusz Łobez M-4 310 szosa 10:54:32 1:55:41 10:59:32 00:05:00 28,4
26. 52 Krupa Roman Przybiernówko M-5 310 szosa 10:56:51 1:58:00 11:11:51 00:15:00 28,3
27. 28 Kozioł Jacek Kraków M-3 310 szosa 11:06:51 2:08:00 11:11:51 00:05:00 27,9
28. 16 Pałucki Aleksander Berlin M-4 310 szosa 11:06:53 2:08:02 11:11:53 00:05:00 27,9
29. 40 Chwistecki Kamil Świnoujście M-2 310 MTB 11:46:19 2:47:28 11:56:19 00:10:00 26,3
30. 32 Królikowski Piotr Zgierz M-4 310 szosa 11:52:45 2:53:54 12:02:45 00:10:00 26,1
31. 14 Miniewicz Krzysztof Myszków M-5  310 szosa 12:01:37 3:02:46 12:01:37 00:00:00 25,8
32. 70 Ścibisz Jerzy Szczecin M-5 310 szosa 12:08:52 3:10:01 12:28:52 00:20:00 25,5
33. 44 Kowalewski Jan Świnoujście M-6 310 szosa 12:17:57 3:19:06 12:27:57 00:10:00 25,2
34. 247 Frankowski Ryszard Drezdenko M-6 310 szosa 12:20:01 3:21:10 13:10:01 00:50:00 25,1
35. 23 Kozakiewicz Albin Łobez M-1 310 MTB 12:39:15 3:40:24 12:44:15 00:05:00 24,5
36. 7 Fortoński Henryk Wałbrzych M-4 310 MTB 12:44:16 3:45:25 12:44:16 00:00:00 24,3
37. 13 Sadek Rafał Poznań M-2 310 MTB 12:44:17 3:45:26 12:44:17 00:00:00 24,3
38. 69 Kuligowski Tomasz Szczecin M-2 310 MTB 12:55:46 3:56:55 13:15:46 00:20:00 24,0
39. 3 Gązwa Krzysztof Świecie nad Osą M-4 310 szosa 13:08:11 4:09:20 13:08:11 00:00:00 23,6
40. 5 Stachowiak Grzegorz Gryfice M-5 310 szosa 13:10:02 4:11:11 13:10:02 00:00:00 23,5
41. 38 Bulski Leszek Piastów M-4 310 MTB 13:33:39 4:34:48 13:43:39 00:10:00 22,9
42. 64 Buczyński Witold Szczecin  M-5 310 MTB 14:31:24 5:32:33 14:51:24 00:20:00 21,3
43. 2 Tamiłowska Izabela Toruń K-1 310 MTB 14:52:14 5:53:23 14:52:14 00:00:00 20,8
44. 1 Tamiłowska Beata Toruń K-3 310 MTB 14:52:15 5:53:24 14:52:15 00:00:00 20,8
45. 10 Potocki Krzysztof Warszawa M-5 310 MTB 19:06:00 10:07:09 19:06:00 00:00:00 16,2
184 Goliński Jacek Kołobrzeg M-5 wycofany
51 Pietrzak Karol Wałcz M-2 wycofany
73 Gubała Bernard Barlinek M-6 brak potwierdzeń
Koniec komunikatu